Kūdikio albumas

Kūdikio albumas

Internetu:
13,52€
Knygyne:
15,90€

Apie

Vienas gražiausių dalykų, kurį galite padovanoti savo vaikui, yra prisiminimai. Pirmieji metai patys įspūdingiausi – pirmoji šypsena, žodis, žingsnis... Tiek daug laimingų akimirkų, kurias norisi užfiksuoti. Tam puikiai tiks ši...
Leidykla: Obuolys

Informacija

  • Metai 2016
  • Puslapiai 144
  • ISBN 978609040097

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Kūdikio albumas “ aprašymas

Kūdikio albumas

Vienas gražiausių dalykų, kurį galite padovanoti savo vaikui, yra prisiminimai. Pirmieji metai patys įspūdingiausi – pirmoji šypsena, žodis, žingsnis... Tiek daug laimingų akimirkų, kurias norisi užfiksuoti. Tam puikiai tiks šis „Kūdikio albumas“, kuriame ne tik galėsite įrašyti svarbiausius dalykus, bet ir įklijuoti brangias nuotraukas, linkėjimus, o vaikeliui ūgtelėjus – ir piešinius. Albume tilps viskas: nuo pirmųjų maudynių iki mėgstamiausių patiekalų ar pirmojo susitikimo su Kalėdų Seneliu. Albumo autorė dviejų vaikų mama Lina Matvejeva knygynuose nerado patinkančio albumo, tad žinodama savo ir aplinkinių mamų norus tokį sukūrė pati. Aprašykite gražiausias akimirkas. Įklijuokite brangias nuotraukas. Atspauskite delniukų ir pėdučių atspaudus. Išsaugokite pirmuosius piešinius. Nepameskite atsiųstų linkėjimų. Įklijuokite ultragarsinio tyrimo nuotrauką, naujagimio rankos juostelę ir plaukų sruogą. Džiaukitės nuostabiomis iliustracijomis.

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai