naujiena elakcija -30%
Seklys Noselė. Vagystė iš muziejaus.

Seklys Noselė. Vagystė iš muziejaus.

Internetu:
6,58€
Sena kaina:
9,40€
Sutaupote:
2,82€

Apie

Kas jau kas, bet seklys Noselė tikrai žino, kad jo šuo – nuostabus! Kuba ne tik puikus pagalbininkas sprendžiant bylas. Jis dar ir puikus pašnekovas. Turėti šunį, kuris moka kalbėti, tikras džiaugsmas. O jei esi seklys, toks šuo gali tapti tikru s...
Leidykla: Nieko rimto

Informacija

  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 88
  • ISBN 9786094416729

Knygos „Seklys Noselė. Vagystė iš muziejaus.“ aprašymas

Seklys Noselė. Vagystė iš muziejaus.

Kas jau kas, bet seklys Noselė tikrai žino, kad jo šuo – nuostabus! Kuba ne tik puikus pagalbininkas sprendžiant bylas. Jis dar ir puikus pašnekovas. Turėti šunį, kuris moka kalbėti, tikras džiaugsmas. O jei esi seklys, toks šuo gali tapti tikru slaptu ginklu kovoje su įvairaus plauko nusikaltėliais. Net jei tai pats garsusis vagišius Nepagaunamoji rankelė!


Garsus seklys Ambraziejus Noselė išėjo į užtarnautą poilsį ir ketino mėgautis saulėtu gyvenimo rudeniu, auginti ridikėlius. Visai nesibaimino, kad teks nuobodžiauti – dieną ir naktį šalia turėjo savo ištikimą bičiulį, jam daug kartų talkininkavusį šunį Kubą. Ne paprastą, o išskirtinį išminčių, turintį seklio gabumų, kalbantį žmonių kalba. Bet poilsį jiems tenka atidėti ateičiai: miestelyje, kuriame jie gyvena, vis pasitaiko įvykių, kuriuos ištirti, rasti piktadarius gali tik seklys Noselė ir jo bičiulis Kuba.

Toks yra trijų knygelių – jauniems skaitytojams skirto detektyvinių istorijų ciklo apie seklį Noselę ir jo bičiulį Kubą – turinys. Šioje, trečiojoje knygoje, šaunusis seklys Noselė ir jo šuo Kuba padeda apsaugoti muziejų nuo garsaus paveikslo vagystės, tiria šaškių būrelio iždo vagystės paslaptį ir mėgina pričiupti legendinį nusikaltėlį Nepagaunamą rankelę.


Knygelių serijos autorius – lenkų prozininkas Marianas Orlonis (Marian Orłoń, tikr. Marian Wędzonka, 1932–1990), parašęs daugiau negu dvidešimt knygų. 


Knygeles iliustravo garsus lenkų dailininkas, iliustruotojas ir scenografas Ježis Flisakas (Jerzy Flisak) (1930–2008). Viršelį piešė lietuvių dailininkas Edgaras Straukas.


Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai