Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Viena diena dinozaurų šalyje

Viena diena dinozaurų šalyje

3,67€
Knygyne:
5,25€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 34
  • ISBN 9786098263046

Knygos „Viena diena dinozaurų šalyje“ aprašymas

Knyga tinka mėgstantiems spalvinti ir pradedantiems skaityti, tekstas parašytas didelėmis raidėmis. Yra skaičiavimo užduotys ir klausimai apie gyvūnų savybes. Puslapiuose pateikti atsakymai. Galima išmokti dinozaurų pavadinimus. 

Nusikelkime į praeitus laikus ir praleiskime vieną dieną dinozaurų šalyje.

Prieš milijonus metų žemėje gyveno daugybė milžiniško dydžio gyvūnų. Danguje skraidė pterodapteriai. Vandenyse knibždėte knibždėjo žuvų, o pakrantėmis šmižinėjo ropliai. Tarp tankiai apaugusių miškų grėsmingai riaumodami keliavo dinozaurai. Vieni jų buvo žoliaėdžiai, kiti – grobuonys. Tarp jų nuolat vyko kova už išlikimą.

Tarp milžiniškų paparčių dinozaurė buvo paslėpusi savo lizdą. Iš šių milžiniškų kiaušinių išsirito šeši dinozauriukai. Jie pradėjo savo pirmąją dieną pilname pavojų pasaulyje. Mažiesiems dinozauriukams teko slapstytis nuo grobuonių triceratopsų. Pasislėpę tarp paparčių jie matė grėsmingas plėšrūnų kovas ir girdėjo griausmingą riaumojimą. Tik per plauką nepateko grobuonims į nasrus. Dinozauriukai susidraugavo su žoles ir žieves graužiančiais taikiais dinozaurais. Prabėgo viena diena dinozaurų šalyje, o vakare sugrįžę prie mamos, mažyliai pasijuto saugiai ir užmigo.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti