Žemaitė: gyvenimo gramatika

Žemaitė: gyvenimo gramatika

Internetu:
13,13€
Knygyne:
15,45€

Apie

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės Viktorijos Daujotytės knygoje naujai aktualizuojama lietuvių literatūros klasikės Žemaitės asmenybė, jos kūryba, atveriama šios rašytojos kurta „gyvenimo gramatika“. ...
Leidykla: Odilė

Informacija

  • Metai 2019
  • Puslapiai 376
  • Leidykla Odilė
  • ISBN 978609822210

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Knygos „Žemaitė: gyvenimo gramatika“ aprašymas

Žemaitė: gyvenimo gramatika

Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės Viktorijos Daujotytės knygoje naujai aktualizuojama lietuvių literatūros klasikės Žemaitės asmenybė, jos kūryba, atveriama šios rašytojos kurta „gyvenimo gramatika“.

      Žemaitė – lietuvių literatūros klasikė. Žemaitė – lietuvių moterų sąmoningumo budintoja. Žemaitė –  daugiabriaunis  lietuvių kultūros reiškinys, unikali asmenybė.  Žemaitė atsiliepia į kiekvieną sąžiningą klausimą.  Bet tinkamai Žemaite pasiremti galima tik žvelgiant į ją kaip į didžią menininkę, gyvenimo gramatikos kūrėją.

Knygą „Žemaitė: gyvenimo gramatika“ rašiau iš džiaugsmo prie jos  sugrįžti, iš naujo skaityti, aiškintis, stebintis tuo, kad Žemaitė buvo ir kad  tebėra.   Viktorija Daujotytė

 

 

                                                     

Rašyti komentarą

    Prastai   Gerai