Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Aidas Marčėnas

Aidas Marčėnas — žymus lietuvių poetas, eseistas, literatūros kritikas, Lietuvos rašytojų sąjungos narys. Gimė Kaune, tačiau būdamas ketverių kartu su šeima išsikraustė į Vilnių, ilgainiui tapusi jo gyvenimo miestu: sostinėje jis baigė mokyklą, buvo įstojęs į konservatoriją, priklausė maištaujančių alternatyvių menininkų bendruomenei, dirbo. Ne viename interviu yra minėjęs, jog poetu būti jaunystėje nesvajojo, o savo poeziją laiko labiau išmokta, įsisavinta gyvenimo nei prigimtine. Galbūt dėl to, A. Marčėno kūryboje didelis dėmesys skiriamas eilėraščio formai: ritmui, rimui, skambesiui. 2005 m. už klasikinių vertybių ir šiuolaikiškumo dermę šis kūrėjas apdovanotas Nacionaline kultūros ir meno premija. 

Išdėstymas:

Aidas Marčėnas

Poeto, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Aido Marčėno naujos knygos „Ir“ (paantraštė – „123 eilėraščiai“) pagrindinė tema – poezija, kūryba, kalba; jomis tikima, joms atnašaujama. Eilėraštis „Branda“ – savotiška ars poetica, atskleidžia j..

Aidas Marčėnas

Poeto, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Aido Marčėno naujos knygos „Nieko nebus. Eilėraščiai su gegute" pagrindinė tema – poezija, kūryba, kalba; Į naująjį rinkinį sugulė nemažas pluoštas geriausių 2018–2019 m. rašytų poeto eilėraščių. Juose – ir jaunystės apmąstymai, ir brandaus amžiaus refleksijos, paskyrimai draugams ir g..

Aidas Marčėnas

..

Aidas Marčėnas

Žinomo poeto, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Aido Marčėno eseistikos knygas pratęsia ankstesniąją – „Sakiniai“ (2013). „Kasdienynas“ fiksuoja 2012–2014 metų patirtis, pasvarstymus apie kultūros žmones, bičiulius, artimuosius. Eseistiniai užrašai perteikia poeto savivoką, spalvingus kultūri..

Aidas Marčėnas

Žinomo poeto eseistiniai užrašai. Jie fiksuoja 2010–2012 m. įvykius, patirtis, apmąstymus, mintis apie kultūros žmones, autoriaus artimuosius ir bičiulius. Perteikia poeto savivoką ir autorefleksijas, liudija budinčią mintį ir sielą. „Štai jau veik metai, kaip išgyvenu kūrybinę, o tai reiškia – ir dvasinę, krizę. Tik šį sykį be didelių kančių, siau..

Aidas Marčėnas

..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)