Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Naujos knygos

Laukiamiausios knygų naujienos jau pas mus! Čia rasite ką tik pasirodžiusius naujausius leidinius, kuriuos jau spėjo pamėgti ne vienas skaitytojas. Šioje kategorijoje pateikiamų knygų sąrašas reguliariai atnaujinamas, todėl kiekvienąkart atėję rasite karščiausias knygų naujienas: nuo grožinių romanų iki mokslinės fantastikos! Naujos knygos – naujos patirtys!

Išdėstymas:

Saulius Kruopis

24,65€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

3,49€

Ši edukacinė veiklos knygelė, skirta mažyliams susidraugauti su skaičiais nuo 1 iki 10. Spalvindami personažus bei atlikdami nesudėtingas užduotis, jie įgus logiškai mąstyti, sukaupti dėmesį, valdyti rankos judesius...

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Dalia Leinartė

18,53€

Sovietinė šeimos politika ir propaganda neišvengiamai paveikė visas Lietuvos gyventojų grupes, ypač – šeimas. Pasitelkdama daugybę dokumentinių šaltinių ir asmeniškų liudijimų autorė tyrinėja, kaip vyrų ir moterų darbo sąlygos, ikimokyklinių įstaigų trūkumas, dešimtmečiais trukęs lytinio gyvenimo tabu, centralizuotai skirstomas gyvenamasis plotas i..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Simona Vaičiūnienė

12,92€

Ar kada teko pakliūti į netvarkos tornadą? O gal žinote tą jausmą, kai užlieja nevaldoma saldumynų banga? Girdėjote apie patyčių laviną? Priešgyniavimo uraganą?Ši knygelė mažuosius supažindina su tinkamu elgesiu įvairiose kasdienėse situacijose. Nagrinėkite jas kartu, tačiau leiskite vaikui savarankiškai nuspręsti, kuris vaizduojamas elgesys yra ti..

Turime sandėlyje

Wendy Thompson

36,38€

Autoritetingas žinynas, supažindinantis su daugiau kaip 100 garsiausių klasikinės muzikos kompozitorių nuo Bacho iki Ksenakio gyvenimu ir kūryba, apimantis visus muzikos kūrybos stilius nuo viduramžių iki šių dienų.Leidinyje pateikiamos kompozitorių biografijos, istorinė informacija apie muzikos eras, žymiausi skirtingų laikotarpių įvykiai ir meno ..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Joanna Faber, Julie King

15,90€

Joanna Faber, įkvėpta mamos Adele Faber patirties ir jos bestseleriu tapusios knygos „Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų“ sėkmės, kartu su kolege Julie King pristato knygą „Kaip kalbėti, kai vaikai neklauso“.Pirmoje knygos dalyje vaikų auklėjimo ekspertės supažindina skaitytojus su „įrankių dėže“, atveria..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rima Palijanskaitė

10,88€

Knygoje spausdinami Vydūno tekstai, kuriuose gvildenamos jauniems žmonėms, o taip pat jų ugdytojams ir visuomenei aktualios temos: gyvenimo ir savęs (savo esmės) pažinimas, savojo pašaukimo atradimas ir sėkmingas veikimas, saviugda ir tobulėjimas, asmenybės darna ir sveikata, lyčių kultūra ir kt...

Turime sandėlyje

Artūras Jukna

4,68€

Tai 1-oji  Artūro Juknos natų knyga,skirta mišriam chorui.Dainų patriotinė tematika, spalvinga harmonija ir lengvai  įsimenanti melodija patiks daugeliui Lietuvos  atlikėjų ir klausytojų...

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

David Karp

13,02€

NEPAPRASTA SKAITYMO PATIRTIS... NĖ VIENO ŠOKIRUOJANČIO ŽODŽIO, BET GRYNIAUSIAS ŠOKAS... SKAITYTOJAS LIEKA SUŽAVĖTAS, IŠSEKĘS, IŠSIGANDĘS, BET JOKIU BŪDU NE VILTIES NETEKĘS.Iš visų pamirštų XX a. Amerikos rašytojų mažiausiai užmaršties nusipelnė Davidas Karpas. Per savo gyvenimą jis padarė karjerą, kurios pavydėtų daugelis rašytojų: būdamas trisdeši..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Charlotte Link

23,03€

Dingusios mergaitės, aukštapelkėje rasta negyvėlė ir, atrodo, jokių pėdsakų... Naujas bestselerių autorės Charlottės Link kriminalinis romanas – baugus, intriguojantis, gilus.Šiaurės Anglijoje randamas prieš metus dingusios keturiolikmetės Saskijos Moris kūnas. Netrukus pradingsta kita mergaitė. Policija sukelta ant kojų. Ar abiem atvejais veikia t..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Justyna Bednarek

10,57€

Turbūt niekam ne paslaptis, kad skalbiamos kojinės neretai pameta viena kitą ir mįslingai prapuola. Bet kaip tai nutinka? Lenkų vaikų rašytoja Justyna Bednarek sukūrė nuotaikingą knygą apie be poros likusias kojines, kurios, šmurkštelėjusios iš skalbyklės, leidžiasi į platųjį pasaulį ieškoti nuotykių.Viena jų prasimuša į kino žvaigždes, kita įsidar..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Gianni Rodari

17,08€

Nuo 6 metųDželsominas turi tokį neįtikėtinai stiprų balsą, kad mokykloje nuo jo dūžta langų stiklai, o namie, pasakojant apie tai, kas nutiko mokykloje, – net dvylika stiklinių. Užaugęs dėl savo ypatingo gebėjimo jis tampa atstumtuoju ir nusprendžia palikti namus – gal pavyks ką naudingo nuveikti su savo balsu pasaulyje. Bekeliaudamas Dželsominas a..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Karen M. McManus

14,28€

Jaunimui nuo 14 metų.,,Ei, Beivju, žinau, kad pasiilgai to"Prasidėjo nauji mokslo metai Beivju gimnazijoje, nuo šiol nė vieno paslaptys nebėra saugios...Po Saimono mirties pasirodė daugybė apkalbų programėlės kopijų, bet per metus nuo tada, kai Beivju ketvertukas buvo išteisintas dėl jo šokiruojančios mirties, niekas nesugebėjo rasti tokių paskalų,..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Joanna Farrow

16,73€

Oficiali Hario Poterio receptų knyga“ Vaikams nuo 7 metųPuiki dovana ištikimiausiems „Hario Poterio“ gerbėjams ir visiems, mėgstantiems skanų, originaliai atrodantį maistą!Su gimimo diena, Hari!Šie patiekalai jums atvers kelią į Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklą! 45 filmų įkvėpti receptai ir nuostabios akį traukiančios nuotraukos sužavės kie..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Henry James

15,82€

Jauna, graži, trokštanti pažinti pasaulį Izabelė Arčer atvyksta iš Amerikos į Europą ir apsigyvena sename giminaičių dvare Anglijoje. Vos pasirodžiusi, Izabelė savo žavesiu pakeri visus, atsiranda ne vienas gerbėjas, norintis ją vesti. Tačiau gyvenimo kelią mergina renkasi pati. Ji trokšta būti savarankiška, keliauti, sužinoti, ką jai žada gyvenima..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

12,74€

Smagiausios dainelės mažiesiems.Kartoninė knyga su mygtukais 1-3 metų vaikams. Knygoje rasite vaikų mėgstamas daineles: „Virė virė košę“, „A-a pupa“, „Jurgeli meistreli“, „Tindi rindi riuška“. Pirmosiose dainelėse išgirsite, kokią košę mėgsta vaikai, pašėlsite su Jurgeliu meistreliu, sužinosite apie miško gyvūnus, o užmigti padės lopšinė „A-a pupa“..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Allison Pataki

15,33€

Jei negali laužyti taisyklių, suviliok vyrą, kuris tas taisykles kuria.XVIII amžius, Jungtinės Amerikos Valstijos. Žymus Amerikos revoliucijos karų dalyvis, įspūdingais laimėjimais mūšio lauke pasižymėjęs karvedys generolas Benediktas Arnoldas išduoda savo ginklo brolius ir pabėga pas britus, o jo bendrininkas, Didžiosios Britanijos armijos majoras..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Autorių kolektyvas

12,74€

Karas – baisių išbandymų, skausmo, pykčio ir kovos laikas. Bet karas – tai ir valstybės bei tautos pabudimo, naujų herojų, mitų ir legendų gimimo metas.Kaip tik apie juos – ši komiksų rinktinė, kurią ukrainiečių dailininkai kūrė nuo pirmųjų Rusijos įsiveržimo savaičių. Sudėjo į ją visą įtūžį ir neviltį, svajones ir meilę, viltį ir tikėjimą, turėdam..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

12,74€

Čia mūsų choras, čia gražuČia mes dainuojam be natųKva kva kvaKva kva kvaSkaitykite, klausykitės dainelių ir tyrinėkite su mažaisiais žaismingą eiliuotą knygelę. Joje susipažinsite su mielu katinėliu, kvaksinčių varlių choru, ilgakakle  linksma žirafa bei kirmėliuku, kuris savo draugei priskynė puokštę gėliųTai jauki ir labai smagi knygelė api..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

12,74€

Kartoninė knyga su mygtukais 1-3 metų vaikams. „Du gaideliai“ – viena populiariausių lietuviškų dainelių. Klausydami vaikų įdainuotos dainelės mažieji galės patys išmokti žodžius ir melodiją.Daineles įdainavo Šiaulių „Juventos“ progimnazijos muzikos mokytojos Loretos Mikutienės mokinės Vaiva, Kamilė ir Saulė.Knygą spalvingai ir šiltai iliustravo da..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Sigitas Parulskis

9,87€

Kiekvienas žmogus savo gyvenimą galėtų suskirstyti į komiškus ir dramatiškus laikotarpius. Kartais gyvename kaip komiški personažai, linksmi ir nerūpestingi lyg kareivis Šveikas, kai kada – kaip negandomis apėjęs Jobas ar keršto apsėstas Hamletas. O kai komedija ima sugyventi su drama, atsiranda dramedijos.Mūsų gyvenimo laikotarpiai priklauso ne ti..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Haska Šyjan

15,96€

2014 metai, Lvivas. Čia, kariaujančios šalies užnugaryje, gyvena ir dirba 27-erių Marta. Nors yra iš „šiaudinių našlaičių“ kartos, sau ir vaikinui Maksui ji sugebėjo sukurti komfortišką vidurinės klasės gyvenimą. Jiedu mėgaujasi brangiais pirkiniais, poilsiauja užsienyje, slidinėja prabangiuose kurortuose – kaip ir dauguma jaunų žmonių gyvena saldž..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Liz Moore

13,65€

• Viena mėgstamiausių Baracko Obamos metų knygų.• „New York Times“ bestseleris.• Rekomenduoja „Good Morning America“ knygų klubas.Abi seserys gyvena ir dirba Kensingtono gatvėse, tačiau jų kasdienybė tokia skirtinga...Ir viena jų dingsta.Narkotikų nualintame Filadelfijos rajone, Kensingtone, kadaise neišskiriamos seserys atsiduria skirtingose barik..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

2,17€

Knygelė skirta mažiems, norintiems smagiai praleisti laiką lavinant darbiniu ir loginius įgūdžius.Kiekviena užduotėlė tinka keliems vaiko gebėjimams ugdyti. Spalvinant lavinama vaizduotė, motorika. Skaičiuojant - lavėja loginis mąstymas, matematiniai sugebėjimai, o raidelių pažinimas turtina žodyną...

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Dr. Sam Akbar

10,36€

Kasdien daugybė žmonių susiduria su stresu, bet pristinga įgūdžių tinkamai reaguoti ir įveikti gyvenimo siunčiamus iššūkius. Visgi gera žinia ta, kad kovoti su stresu galima išmokti.Susitvarkykite su mintimis. Susidorokite su emocijomis. Sukaupkite dėmesį į tai, kas jums gyvenime visų svarbiausia.Ilgametė klinikinė psichologė dr. Sam Akbar parodys,..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Michelle Ogundehin

16,03€

Michelle knyga „Laimė būti namuose“ atliepia tai, ką aš visada galvojau apie namus – ji sujungia komfortą, gerovę, ramybę, rūpinimąsi savimi ir šiltą svetingumą, parodydama, kad fizinė asmeninė erdvė turi dvasinį santykį su mumis.– dizainerė Donna KaranNesvarbu, ar būstą nuomojatės, ar esate jo savininkai, mažas jis ar didelis, nesvarbu ir kiek tur..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Charlotte Fox Weber

13,93€

Slaptus norus ir troškimus dažnai slepiame „skrynioje po devyniais užraktais“. Kas nutinka, kai kilstelime jos dangtį?Psichoterapeutės Charlotte Fox Weber klientų gyvenimai ir problemos – skirtingos, tačiau kiekvienas jų kelia vieną ir tą patį klausimą: ko AŠ iš tikrųjų noriu? Įžvalgų ir empatijos kupina autorės knyga Ko mes norime kviečia į k..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Colleen Hoover

12,46€

„Taip jau nutinka, kai patiri patį didžiausią sielvartą. Ieškai tokių kaip tu... labiau nenusisekusių nei tu... ir naudojiesi jais, kad po tų siaubingų dalykų, kuriuos išgyvenai, pasijustum bent krislą geriau.“Pastarieji keli mėnesiai jaunai rašytojai Luenai Ešli buvo nelengvi: ji neteko motinos, sąskaitoje liko vos keli doleriai, o ant nuomojamo b..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Toshikazu Kawaguchi

12,25€

Siaurame Tokijo skersgatvyje, seno pastato rūsyje, jau daugiau kaip šimtmetį gyvuoja senovinė kavinukė. Joje ruošiama ypatinga kava – bet vyksta ir šis tas mįslingiau. Miesto legenda byloja, kad kavinėje galima keliauti laiku.Keturi žmonės susivilioja leistis į tokią neįprastą kelionę, kad patirtų tai, ko gailisi nepatyrę. Sėkminga karjeristė Fumik..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Hannah Kent

13,79€

„Iš kur jos žino, kaip būti? Prisimenu, taip aš svarsčiau tą vakarą, plėšydama plunksnas. Iš kur visi žino, kaip būti?“1836-ieji, Prūsija. Hanei jau beveik penkiolika, iš mergaitės ji po truputį tampa moterimi, bet kasdienė moters pasaulio buitis jai tolima. Hanė, tikras gamtos vaikas, geidžia būti ten, kur teka upė, kur vėjai..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Ignas Kapleris

36,33€

• Kas valdė pagonišką Lietuvos didvalstybę: karaliai ar didieji kunigaikščiai?• Kada ir kur lietuviai, lenkai, baltarusių ir ukrainiečių protėviai drauge sutriuškino grobikus maskvėnus?• Ar Lietuva turi savąją Romeo ir Džuljetos meilės istoriją?• Kokius tolimus kraštus aplankė baroko klajoklis Radvila Našlaitėlis?• Dėl ko žlugo bendra Lietuvos ir L..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

7,14€

Vaje, mopsai pabėgo į laisvę! Tavo darbas – juos visus surasti! Versk puslapius ir pabūk mopsų detektyvu!Kiekviename puslapyje rasi minias žmonių, daugybę daiktų ir, žinoma, gudruolius mopsus. Laukia daug smagių valandėlių!..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Živilė Agurkytė

1,33€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

naujiena elakcija

Kamila Stokowska

7,98€

Naktinis dangus yra gražus ir kupinas paslapčių. Kas yra mirksintys šviesūs taškeliai?Kokios planetos sukasi aplink Saulę? Ar Saturnas dabinasi papuošalais?Kartu su Emiliuke atrask planetas ir neįtikėtinus žvaigždžių spiečius!Tai — lengvas, žaismingas ir pamokomas pasakojimas vaikams nuo trejų iki šešeriųmetų. Knygelėje yra ugdančių ir kūrybiškų už..

Turime sandėlyje

naujiena elakcija

Jonas Mekas

17,36€

Jono Meko (1922–2019) – poeto, prozininko, pasaulyje pripažinto avangardinio kino kūrėjo – trečiame „Raštų“ tome publikuojami jau kino klasika tapusių filmų scenarijai ir lietuviškai parašyta pjesė „Pati pradžios pradžia“. Sudarė ir įžanginį žodį parašė režisierius, poetas, Jono Meko bičiulis Julius Ziz. Iš anglų kalbos scenarijus vertė rašyto..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 35 iš 515 (viso puslapių - 15)