Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Naujos knygos

Laukiamiausios knygų naujienos jau pas mus! Čia rasite ką tik pasirodžiusius naujausius leidinius, kuriuos jau spėjo pamėgti ne vienas skaitytojas. Šioje kategorijoje pateikiamų knygų sąrašas reguliariai atnaujinamas, todėl kiekvienąkart atėję rasite karščiausias knygų naujienas: nuo grožinių romanų iki mokslinės fantastikos! Naujos knygos – naujos patirtys!

Išdėstymas:

Elina Backman

22,87€

..

Turime sandėlyje

Daiva Petrylaitė, Vida Petrylaitė

16,32€

Leidinyje skaitytojai supažindinami su pačiais aktualiausiais darbo teisės klausimais, iškylančiais darbo santykiuose. Leidinio autorės aptaria esminius Darbo kodekso taikymo aspektus, pateikia konkrečių pavyzdžių bei rekomendacijų. Ši knyga pirmiausia yra skirta darbuotojams, siekiantiems geriau suprasti savo darbo teises ir pareigas, tačiau patei..

Turime sandėlyje

Marius Marcinkevičius

17,17€

..

Turime sandėlyje

Marius Marcinkevičius

17,81€

..

Turime sandėlyje

Marius Marcinkevičius

13,09€

..

Turime sandėlyje

Vytautas Sinica

20,32€

..

Turime sandėlyje

Ben Shapiro

20,32€

..

Turime sandėlyje

Alice Feeney

22,02€

..

Turime sandėlyje

Rimvydas Laužikas, Antanas Astrauskas, Aleksandras Belyj, Tomas Rimydis

18,87€

Vilnius – tai miestas, kurį kiekvienas gali atrasti vis iš naujo. Sostinė visada buvo ne tik inovacijų centras, bet ir metropolis, iš kurio plačiame regione sklido naujos idėjos. Neatskiriama daugiakultūrio Vilniaus dalis – gastronominė kultūra.700-ojo sostinės gimtadienio proga autorių komanda – Rimvydas Laužikas, Antanas Astrauskas, Aleksandras B..

Turime sandėlyje

Mary Lawson

25,25€

..

Turime sandėlyje

Thomas Mayne Reid

22,44€

..

Turime sandėlyje

Vytautė Žilinskaitė

16,11€

..

Turime sandėlyje

Daniel J. Levitin

33,07€

..

Turime sandėlyje

Oskar Källner, Karl Johnsson

13,26€

„Geležinė Rožė“ – antra mokslinės fantastikos knygų serijos „Imperijos paveldėtojai“ dalis. Šioje kosminėje istorijoje netrūks pavojingų, kvapą gniaužiančių nuotykių ir netikėtumų.Neseniai išsiaiškinę visą tiesą apie savo nežemišką kilmę, Alisa ir Elijas skrieja per galaktiką su erdvėlaivio „Rimtis“ įgula. Jų tikslas – pasiekti Geležinę Rožę, kosmi..

Turime sandėlyje

Oskar Källner, Karl Johnsson

11,82€

„Kelionė prasideda“ – jaudinanti mokslinės fantastikos knygų serijos „Imperijos paveldėtojai“ pirmoji dalis. Šioje kosminėje istorijoje netrūks neįtikėtinų nuotykių, tamsių paslapčių ir baugių susitikimų su nežinomybe.Vieną vakarą mįslingai dingsta Alisos ir Elijo mama. Tai įvyksta po barnio su jų tėčiu, todėl šis tampa įtariamuoju ir jį sulaiko po..

Turime sandėlyje

Justinas Marcinkevičius

14,62€

..

Turime sandėlyje

Sarah Penner

14,15€

,,Šiame mistiniame ir įtaigiame, įtampos, paslapčių ir magijos kupiname rašytojos Sarah Penner romane atgyja istorija."Nita Prose, „New York Times“ bestselerio „Kambarinė“ autorėSensacingo bestselerio „Dingusi vaistininkė“ autorė kuria užburiantį pasakojimą apie tiesą, magiją ir didžiulę riziką, kurią moterys prisiima, kad atkeršytų už tuos, kuriuo..

Turime sandėlyje

Vytautas Osvaldas Virkau

10,37€

Vytautas Osvaldas Virkau (1930–2017) – lietuvių grafikas, tapytojas, visuomenininkas, kurio didžioji gyvenimo dalis prabėgo emigracijoje. Iš Lietuvos su šeima išvyko būdamas keturiolikos metų, gyveno Austrijoje, vėliau Vokietijoje. Vakarų Europos kultūrinėje aplinkoje formavosi jaunuolio asmenybė, išryškėjo domėjimasis daile, literatūra, teatru, ki..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Sherryl Woods

12,28€

Knygų serija „Puikiosios Magnolijos“Sausmedžiu kvepianti vasaraNugalėjus baimę galima vėl džiaugtis gyvenimu.Reilina Hamond išdrįso palikti smurtaujantį vyrą ir rado prieglobstį Serenityje. Puikiosios Magnolijos suteikė paramą ir saugumą, kurio taip reikėjo gyjant. Tačiau, praėjus metams, patirta trauma vis dar neleidžia jaunai moteriai išeiti iš n..

Turime sandėlyje

Rachel Ingalls

14,62€

Dorotė Kaliban – vieniša. Gyvena pustuščiame priemiestyje, vyras jai neištikimas, o geriausia draugė yra priklausoma nuo alkoholio. Kaip ir kiekvieną rytą, atsisveikinusi su į darbą išeinančiu vyru, Dorotė imasi namų ruošos darbų, fone įjungusi radiją – vienintelį ištikimą palydovą, per kurį pastaruoju metu ji ėmė girdėti specialius, jai asmeniškai..

Turime sandėlyje

K. Garbera

7,57€

Nusiteikęs pabandytiSeksualus ir vienišas...Milijardierius iš Naujosios Zelandijos Raselas Holovėjus toks ketino ir likti, nors ir sutiko dalyvauti pažinčių tarnybos rengiamame televizijos realybės šou. Pažintis su padoria netekėjusia moterimi turėjo pataisyti pašlijusią jo reputaciją ir galiausiai padėti pasiekti kompanijų susiliejimo. Nieko daugi..

Turime sandėlyje

Cat Schield

7,57€

Kitoks scenarijusKas atsitiks, kai nepakenčiamas vyras taps tuo, be kurio ji negalės gyventi? Pradėjusi vadovauti lošimo namams aktorė Skarletė Fontein naudojasi savo grožiu tam, kad gautų viską, ko užsigeidžia. Tačiau ši taktika neveikia apsaugos eksperto Logano Vulfo. Tik kai vyrui prireikia jos pagalbos, Skarletei pasitaiko proga parodyti, ..

Turime sandėlyje

Janice Preston

12,28€

Trijų knygų serija „Ledi Tregovan testamentas“Dar vakar jos nežinojo, nei kad turi po dvi netikras seseris, nei kad taps turtingomis paveldėtojomis. Paslaptingo testamento sąlyga – ištekėti per metus. Ar joms pavyks?Laimės nesuplanuosi. Pirma knygaIš neturtingos guvernantės……į turtingas paveldėtojasTą dieną, kai darbdavys, paslaptingasis Dolfinų dv..

Turime sandėlyje

Janice Preston

12,28€

Trijų knygų serija „Ledi Tregovan testamentas“Dar vakar jos nežinojo, nei kad turi po dvi netikras seseris, nei kad taps turtingomis paveldėtojomis. Paslaptingo testamento sąlyga – ištekėti per metus. Ar joms pavyks?Debiutantė be skatiko. Trečia knygaBeveik nieko neturinti...Kol paveldi turtus!Testamentas, pagal kurį Aurelija Krumė praturtėja, drau..

Turime sandėlyje

Janice Preston

12,28€

Trijų knygų serija „Ledi Tregovan testamentas“Dar vakar jos nežinojo, nei kad turi po dvi netikras seseris, nei kad taps turtingomis paveldėtojomis. Paslaptingo testamento sąlyga – ištekėti per metus. Ar joms pavyks?Daugiau nei turtas. Antra knygaJi paveldėjo turtą... bet ar supras, ko yra iš tikrųjų verta?Londone pareiškusi teises į palikimą, Beat..

Turime sandėlyje

Edith Wharton

11,35€

Klasikinis romanas apie uždraustus romantinius jausmus ir jų beviltiškumą.Itanas Fromas pluša savo varganame ūkyje ir stengiasi pakęsti sunkaus būdo įtarią žmoną Zeną, linkusią prasimanyti ligas. Kai pas juodu apsigyvena guvi, linksma, gyvybe trykštanti jaunutė Zenos giminaitė Metė, atvykusi padėti šeimininkauti, Itanas pasijunta pakerėtas ir ima a..

Turime sandėlyje

O. Vasiliauskienė, J. Šimkienė

3,15€

..

Turime sandėlyje

O. Vasiliauskienė, J. Šimkienė

3,83€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

O. Vasiliauskienė, J. Šimkienė

3,15€

..

Turime sandėlyje

Ieva Rudžianskaitė

8,25€

Naujų eilėraščių knyga. Atsispirdama nuo emocijų ir santykių istorijų poetė apmąsto esminius būties klausimus egzistensijos vertę. Suvokiant gyvybės trapumą prieštaringame pasaulyje, abejojant ir ginčijantis su savimi, tvirtinami vidinės laisvės, visa apimančio buvimo įžadai...

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Giedra Sadauskienė

23,16€

Knygoje rasite: daugiau nei 100 gardaus naminio maisto receptų 6-36 mėn. amžiaus kūdikiams, šeimos gydytojos patvirtintas kūdikių mitybos rekomendacijas, vertingas pastabas ir patarimus, kaip galima patiekti ir paįvairinti kūdikiams ruošiamus patiekalus, daugelio valgių maistingumo informaciją...

Turime sandėlyje

Konrad Ambroziak, Artur Kolakowski, Klaudia Siwek

18,62€

PIRMOJI LIETUVIŠKA PRAKTINĖ KNYGA APIE PAAUGLIŲ DEPRESIJĄXXI amžiaus liga depresija tampa didžiule ne tik suaugusiųjų, bet ir paauglių, kartais - ir vaikų problema. Skaitytojams siūlomoje gausiai iliustruotoje knygoje depresijos gydymo profesionalai praktikai dėsto ligos atsiradimo, eigos ir gydymo principus. Vertingi pavyzdžiai padeda geriau supra..

Turime sandėlyje

Ruth Druart

18,28€

Žodžiai yra galia. Jie gali tave nublokšti į gelmes, gali pakylėti, per juos širdis gali sklandyti aukštai danguje, gali pamilti. Arba neapkęsti. RUTH DRUART (Rut Druar) gimė Vaito saloje, Jungtinėje Karalystėje. Lesterio universitete baigusi psichologijos studijas, persikėlė į Paryžių, ten ėmė studijuoti pedagogiką. Šis miestas įkvėpė autorę paraš..

Turime sandėlyje

7,99€

Pasiruošk veiklai už šio pasaulio ribų!Sujunk ateivių poras, sukurk žvaigždyną, o su išimamomis detalėmis galėsi sukonstruoti savo kosminius objektus. Be to, yra 22 tamsoje spindinčios žvaigždės, kurios naktį apšvies tavo kambarį! Vaikams nuo 4 metų...

Turime sandėlyje

Lina Žutautė

11,56€

Paskubėk! Kakė Makė jau žaidžia su draugais parke ir laukia tavęs. Jūsų laukia netikėtas nuotykis ir užduotis, kurią norint įveikti reikės suvienyti jėgas!Kakė Makė labai mėgsta lankytis miesto parke. Ten jos laukia draugai Agnė su Jonu ir, žinoma, pats įdomiausias žaidimas pasaulyje „Kuris pirmas?“. Juk nieko nėra smagiau, kaip pirmai pasisupti, k..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 35 iš 402 (viso puslapių - 12)