Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE KNYGYNŲ TINKLO VAGA LOJALUMO PROGRAMOS!


Kviečiame tapti knygynų tinklo VAGA lojalumo programos nariu ir naudotis nariui teikiamomis naudomis:

  • kaskart perkant knygynų tinklo VAGA knygynuose bei elektroninėje parduotuvėje vaga.lt Jums bus suteikiama momentinė 5% nuolaida;
  • pilnai užpildę ir pateikę teisingą kontaktinę informaciją, galėsite gauti ir naudotis asmeniniais lojalumo programos pasiūlymais.


Pageidaudami dalyvauti knygynų tinklo VAGA lojalumo programoje, turite:

  • susikurti paskyrą svetainėje vaga.lt bei pažymėję, kad pageidaujate dalyvauti lojalumo programoje https://vaga.lt/registruotis
  • užpildyti, pasirašyti ir perduoti artimiausio knygyno darbuotojui Prašymą; Prašymą galite atsispausdinti čia vaga.lt/prašymas. Taip pat Prašymą galite užpildyti ir bet kuriame knygyne VAGA;
  • būti 14 metų sulaukę fiziniai asmenys;
  • netaikomi jokie registracijos mokesčiai.


Per 14 dienų nuo momento, kai užpildytą ir pasirašytą Prašymą tapti knygynų tinklo VAGA lojalumo programos nariu perduodate artimiausio knygyno darbuotojui, galėsite pradėti naudotis lojalumo programos nariams teikiamomis naudomis.


Prekybos vietose lojalumo programos nario naudos bus suteikiamos, pasakius savo vardą, pavardę ir mobilaus telefono numerį. Elektroninėje parduotuvėje lojalumo programos naudos bus suteikiamos, į atitinkamus laukus įrašius savo vardą, pavardę, telefono numerį bei e-pašto dėžutės adresą, nurodytus Prašyme tapti knygynų tinklo VAGA lojalumo programos nariu, ir paspaudus mygtuką „Pritaikyti lojalumo programos nuolaidą“ atsiskaitymo lange.


Nariui netaikomos nuolaidos perkant dovanų čekius, kitų akcijų prekes, mokyklinę literatūrą, maisto prekes, elektronikos prekes.


UAB „VAGOS prekyba“ pasilieka sau teisę keisti lojalumo programos taisykles. Pranešimas apie sąlygų pakeitimus arba papildymus yra skelbiamas interneto svetainėje vaga.lt. Jeigu po tokio pranešimo paskelbimo lojalumo programos narys ir toliau naudojasi lojalumo programos teikiamomis naudomis pirkdamas prekes, tai reiškia, kad jis sutinka su sąlygų pakeitimais arba papildymais. Visa informacija apie lojalumo programos taisykles ir programos nariams taikomas išskirtines nuolaidas, specialius pasiūlymus, knygų naujienas, vykdomas akcijas, renginius ir pan. skelbiama knygynų tinklo VAGA prekybos vietose ir interneto svetainėje vaga.lt.


Kontaktai pasiteiravimui: rašykite į info@vaga.lt, arba skambinkite +370 (5) 249 8393 darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00.