Haris Poteris

Hario Poterio knygos – viso pasaulio vaikų mėgstamiausios magiškos istorijos! 

1997 m. britų autorės J. K Rowling sukurtas magiškų istorijų ciklas užbūrė visą pasaulį. Fantastiniai romanai apie Harį Poterį tapo vienos skaitomiausių visų laikų knygų. Hario Poterio istorijų ciklą sudaro 7 knygos, kuriose yra aprašomi jaunojo burtininko ir jo geriausių draugų nuotykiai Hogvartso kerėjimo ir burtų mokykloje bei už jos ribų. Haris Poteris, Hermiona Įkyrėlė ir Ronis Vizlis – tai draugų trijulė, kuri siekia bet kokia kaina išgelbėti magiškąjį pasaulį nuo Voldemorto ir jo skleidžiamos juodosios magijos.

Išdėstymas:

J. K. Rowling

Internetu:
15,22€
Knygyne:
17,90€

Haris Poteris paskutinį kartą iškeliauja iš Ligustrų gatvės. Tačiau Hagrido motociklu skriedamas padebesiais supranta, jog Valdovas Voldemortas ir Mirties Valgytojai jau netoli. Iki tol jį saugoję kerai išsisklaido. Tamsos Valdovas kelia baimę visiems, kuriuos Haris myli. Jis žino nebeįstengsiąs pasislėpti. Norėdamas sulaikyti Voldemortą, Haris tur..

J. K. Rowling

Internetu:
15,22€
Knygyne:
17,90€

Ketvirtaisiais mokslo metais Hogvartse vyksta burtininkų čempionatas, kuriame dalyvauja magai iš trijų mokyklų. Visi jie turi atlikti sudėtingas užduotis, o burtininkas, įveikęs jas visas, taps nugalėtoju. Haris Poteris taip pat rengiasi dalyvauti šiame konkurse, tačiau vaikiną netikėtai pasiekia žinia, jog į Žemę grįžta Voldemortas.....

J. K. Rowling

Internetu:
11,82€
Knygyne:
13,90€

Hariui atostogos pas nedorėlius Durslius buvo liūdnos, o Hogvartse laukia nauji pavojai ir naujos mįslės. Kažkas atidarė Paslapčių kambarį, apipintą šiurpiomis legendomis, ir iš ten ištrūkęs monstras keletą mokinių ir netgi katę Ponią Noris sustingdo į akmenį. Mokyklai gresia uždarymas, iš jos pašalinamas Dumbldoras, suimamas Hagridas. Tačiau Haris..

J. K. Rowling

Internetu:
15,22€
Knygyne:
17,90€

Haris vėl atostogauja pas Durslius. Ramybės neduoda sunkios mintys: mylimo krikštatėvio Sirijaus mirtis, žiaurus mūšis su Valdovu Voldemortu. Ir štai, sėdėdamas savo kambaryje, Haris nekantriai laukia apsilankant Hogvartso direktoriaus. Kodėl profesorius Dumbldoras kaip tik dabar nutarė jį aplankyti? Kokie neatidėliotini reikalai jį veja iki mokslo..

J. K. Rowling

Internetu:
15,22€
Knygyne:
17,90€

Penktieji mokslo metai Hogvartse. Hariui daug kas neduoda ramybės: apsigynimo nuo juodosios magijos mokytojas; netikėtumai Grifo Gūžtos kvidičo komandoje ir artėjančių kerėjimo egzaminų baimė. Bet visa tai niekis, palyginti su Tuo, Kurio Nevalia Minėti, – prieš jį bejėgė tiek Magijos ministerija, tiek Hogvartso mokyklos vadovybė.Užslenkant vis juod..

elakcija -25%

J. K. Rowling

Internetu:
10,42€
Knygyne:
13,90€
Sutaupote:
3,48€

Haris Poteris su savo geriausiais draugais Roniu ir Hermiona nekantriai laukė trečiųjų mokslo metų Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje. Tačiau visi mokiniai išsigandę ir susirūpinę. Mat iš Azkabano, burtininkų kalėjimo, pabėgo baisus nusikaltėlis, o mokyklą nuo jo saugo dar baisesni sargai... Kokie nuotykiai vėl laukia Hario, kokią paslaptį jis a..

J. K. Rowling

Internetu:
11,82€
Knygyne:
13,90€

Haris Poteris – vienuolikmetis su akinukais, vargstantis klaikioje dėdės ir tetos Durslių šeimynėlėje. Jis miega sandėliuke po laiptais ir nė sykio nėra šventęs gimtadienio. Viskas pasikeičia pašto pelėdai atnešus nepaprastą kvietimą – mokytis Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje. Prasideda nepamirštami jo nuotykiai: jis išmoksta keisčiausių ..

Išparduota

J. K. Rowling

Internetu:
13,98€
Knygyne:
16,45€

Tai ketvirtoji knyga apie Harį Poterį ir jo draugus. Ji pasakoja apie ketvirtus mokslo metus Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje. Per juos nutinka daug įdomių dalykų. Svarbiausias metų įvykis - Burtų trikovės turnyras, o lemtingiausias - Tamsos Valdovo Voldemorto sugrįžimas. Be to, Haris su Roniu ima domėtis mergaitėmis, ir iš to kyla daug smagių..

J. K. Rowling

Internetu:
13,98€
Knygyne:
16,45€

Haris atostogauja pas Durslius. Ramybės neduoda sunkios mintys: mylimo krikštatėvio Sirijaus mirtis, žiaurus mūšis su Valdovu Voldemortu. Ir štai, sėdėdamas savo kambaryje, Haris nekantriai laukia apsilankant Hogvartso direktoriaus. Kodėl profesorius Dumbldoras kaip tik dabar nutarė jį aplankyti? Kokie neatidėliotini reikalai j..

Išparduota

J.K. Rowling

Internetu:
13,98€
Knygyne:
16,45€

Tai penktoji knyga apie Hario Poterio ir jo draugų nuotykius. Prasideda penktieji mokslo metai Hogvartso burtų ir kerėjimo mokykloje. Haris negali suprasti, kodėl Ronis ir Hermiona slapukauja. Tai, ką per tuos metus patirs ir sužinos Haris, apvers visą jo gyvenimą.....

Rodoma nuo 1 iki 10 iš 10 (viso puslapių - 1)

Knygose vaizduojami ne tik kvapą gniaužiantys nuotykiai, savo istorijomis autorė paliečia narsos, ilgesio, draugystės, pasiaukojimo, išminties temas. Visos J. K Rowling istorijos pelnė labai daug apdovanojimų, o kino kompanija „Warner Bros“ sukūrė aštuonias ekranizacijas pagal Hario Poterio knygas – jos tapo visų laikų daugiausiai uždirbusiu filmų ciklu. 

Lietuvoje Hario Poterio knygos pradėtos leisti nuo 2000-ųjų. Praėjus beveik 20 metų J. K. Rowling išleido aštuntąją Hario Poterio knygą – pjesę apie jau užaugusį Harį, dirbantį Magijos ministerijoje. Ši knyga sulaukė didelio populiarumo.