Haris Poteris ir Azkabano kalinys. 3 dalis

14,71€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
17,30€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius J.K. Rowling
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9786090141625

Knygos „Haris Poteris ir Azkabano kalinys. 3 dalis“ aprašymas

Tai trečioji autorės. J. K. Rowling dalis apie garsiausią pasaulio burtininką, pakerėjusį viso pasaulio vaikus, paauglius ir net suaugusiuosius. 

Knygoje „Haris Poteris ir Azkabano kalinys“ pasakojama apie trečiuosius Hario Poterio ir jo draugų Hermionos bei Ronio metus burtų ir kerėjimo mokykloje Hogvartse. Prieš prasidedant mokslo metams, burtininkų pasaulį šokiruoja naujiena – iš akylai psichų saugomo Azkabano pabėgo serijinis žudikas Sirijus Blekas, kuris, pasak magijos ministro, kadaise buvo Tamsos Valdovo Voldemorto dešinioji ranka. Tiesa, nekyla kalbos ir apie tai, jog pabėgęs nusikaltėlis turi įvykdyti svarbią misiją – nužudyti Harį Poterį. 

Visgi istorija pasisuka visai kita linkme ir Haris sužino, kas iš tiesų yra Sirijus Blekas ir ko jis nori. Haris Poteris 3 dalis priblokš skaitytojus savo siužeto įtemptumu, nenuspėjamumu ir nuotykiais, kurių J.K. Rowling istorijose netrūksta. 


Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti