Heroinas (naujas leidimas)

11,82€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
13,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2018
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 304
  • Leidykla Alma littera
  • ISBN 9786090131503

Knygos „Heroinas (naujas leidimas) “ aprašymas

Ši gana šokiruojanti, tačiau milžiniško populiarumo pasaulyje sulaukusi Melvin Burgess knyga „Heroinas” pasakoja apie sudėtingą paauglių Džemos ir Taro draugystę, kuri nors ir yra persmelkta tyrų, gražių abipusių jausmų, kartu susiduria su viską niokojančia priklausomybe narkotikams. 

Istorijos siužetas vaizduoja sudėtingus tėvų ir vaikų santykius. Taras iš savo nedidelio miestelio pabėga į Bristolį taip slėpdamasis nuo nuolat smurtaujančių alkoholikų tėvų. Tuo tarpu Džema – savo namuose jaučiasi tarsi kalėjime, dėl pernelyg didelio tėvų griežtumo ji irgi nusprendžia bėgti. Iš pradžių pora mėgaujasi laisvę kartu su prieglobstį jiems suteikusiais „pankuojančiais“ anarchistais, tačiau ilgainiui pasineria į svaigalų liūną, kuris ima griauti jų gyvenimą. 

Šis Carnegio medaliu apdovanotas romanas yra skirtas paaugliams nuo 14 metų bei jų tėvams. Pagrindinės gvildenamos temos: priklausomybė, gyvenimo tamsiosios pusės, meilė ir viltis. 

Melvin Burgess (gimė 1954 m. balandžio 25 d.) - britų vaikų rašytojas. Jis išgarsėjo 1996 m. išleidęs knygą „Heroinas” apie Bristolio gatvėse gyvenančius paauglius, priklausomus nuo heroino. Didžiojoje Britanijoje šis kūrinys tapo viena žinomiausių dešimtmečio knygų jaunimui.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti