Ištrūk iš spąstų

12,65€
15,25€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 504
  • ISBN 9786090136980

Knygos „Ištrūk iš spąstų“ aprašymas

Ar pastebėjote, kad tam tikrose gyvenimo situacijose visuomet elgiatės taip pat, lyg būtumėte užprogramuoti? Visada laikotės įsikibę artimų žmonių, nes bijote, kad jie jus paliks, keliate sau milžiniškus reikalavimus, teikiate pirmenybę ne savo, o kitų poreikiams, nepasitikite kitais asmenimis... Jausmas, kad elgiatės ar galvojate netinkamai, tačiau negebate to pakeisti, slegia. 

Knygos „Ištrūk iš spąstų" autoriai, garsūs JAV psichologai, filosofijos mokslų daktarai J. E. Youngas ir J. S. Klosko pateikia novatorišką strategiją, leidžiančią pamažu koreguoti savo charakterį ir priartėti prie tokio savęs, koks svajojate būti.

Išsiaiškinsite, kaip:

  • kurti ryšį su žmonėmis ir išsilaisvinti iš spąstų;
  • atsikratyti priklausomybės nuo kitų žmonių ir išlavinti gebėjimą savarankiškai tvarkyti savo gyvenimą;
  • pamiršti įsitikinimą, kad kiti žmonės tetrokšta jus įskaudinti ir išnaudoti;
  • suvaldyti pyktį, nuoskaudą ir tuštumos jausmą.

Jeffrey E. Young – filosofijos mokslų daktaras, dėsto Kolumbijos universiteto Psichiatrijos fakultete. Vadovauja Kognityvinės psichoterapijos centrui Niujorke ir Schemų psichoterapijos institutui. Dr. Youngas yra schemų psichoterapijos pradininkas ir vienas iš Kognityvinės psichoterapijos akademijos steigėjų. Pastaruosius 25 metus jis skaito paskaitas, organizuoja seminarus apie kognityvinę ir schemų psichoterapiją. Nuolat publikuoja straipsnius, yra parengęs dvi knygas – „Schemų terapija: praktinis vadovas psichikos sveikatos specialistams" (Schema Therapy: A Practitioner's Guide, for mental health professionals) ir „Ištrūk iš spąstų" (Reinventing Your Life) – bestseleriu tapusią saviugdos knygą.

Janet S. Klosko – filosofijos mokslų daktarė, viena iš Long Ailando Kognityvinės psichoterapijos centro Greit Neke bendradirektorių, vyriausioji Schemų psichoterapijos instituto ir Vudstoko moterų sveikatos klinikos Niujorke psichologė. Dr. Klosko yra išleidusi keletą profesinių ir savipagalbos knygų apie kognityvinę terapiją ir schemų terapiją.

„Spąstai – tai elgesio ir mąstymo modeliai, susiformuojantys dar vaikystėje ir lydintys mus visą gyvenimą. Jie prasideda nuo to, ką mums padarė mūsų šeima ar kiti vaikai. Buvome apleisti, peikiami, pernelyg saugomi, išnaudojami, išskirti iš kitų ir atstumti arba ko nors stokojome – kitaip tariant, vienaip ar kitaip sužeisti. Galiausiai šie spąstai tapo mūsų dalimi. Net ir palikę namus, kuriuose užaugome, ir toliau kuriame tokias situacijas, kur kartojasi netinkamas elgesys mūsų atžvilgiu, esame ignoruojami, menkinami, kontroliuojami ir nesugebame pasiekti to, ko labiausiai trokštame." - Jeffrey E. Young, Janet S. Klosko.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti