Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Lengvas būdas suvaldyti alkoholį

9,83€
11,85€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Lengvas būdas
Autorius Allen Carr
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9786099529318

Knygos „Lengvas būdas suvaldyti alkoholį “ aprašymas

Tai - knyga, kurios autorius visame pasaulyje laikomas geriausiu ekspertu, padedančiu žmonėms mesti rūkyti. Jo tarptautinis bestseleris „Lengvas būdas mesti rūkyti“ yra išverstas į daugiau negu 25 pasaulio kalbas ir parduotas didesniu nei 8,5 mln. tiražu.

Knygoje „Lengvas būdas suvaldyti alkoholį“ Allenas Carras (1934 m. rugsėjo 2 d. - 2006 m. lapkričio 29 d.) savo išskirtinį metodą pritaiko alkoholizmo klausimų tyrinėjimui ir pateikia neįtikėtinai novatorišką požiūrį į tai, kodėl mes geriame ir kaip ištrūkti iš alkoholio spąstų.

„Išgijimas garantuojamas kiekvienam žmogui, kuris laikysis visų nurodymų. Juos įvykdžius galima neįtikėtinai greitai atsikratyti priklausomybės nuo alkoholio,“ - Allenas Carras.

VEIKSMINGA: Alleno Carro metodas naudojamas daugelyje pasaulio klinikų, jis veikia sparčiai ir patikimai.

PAPRASTA: neprireikia valios pastangų ir alkoholio pakaitalų. Potraukis alkoholiui dingsta nejučia.

PATOGU: nustojant gerti alkoholį nejuntama diskomforto, neatsiranda abstinencijos sindromų.

PRAKTIŠKA: jokio bauginimo, jokio specifinio gydymo.

UNIVERSALU: Alleno Carro metodas panaikina nerimą ir baimes, neleidžiančias asmenims gyventi visavertį gyvenimą ir juo džiaugtis, suteikia galimybę linksmintis be alkoholio.

REZULTATAS: gaivus, su niekuo nepalyginamas laisvės pojūtis.

Anksčiau sėkmingai dirbęs buhalteriu Allenas Carras buvo užkietėjęs rūkalius ir surūkydavo iki šimto cigarečių kiekvieną dieną. Ši priklausomybė varė jį į neviltį, kol 1983 m., po daugybės nesėkmingų mėginimų neberūkyti, jis pagaliau atskleidė tai, ko laukė visas pasaulis – LENGVĄ BŪDĄ mesti rūkyti. Allenas Carras įkūrė pasaulinį klinikų tinklą ir įgijo puikią reputaciją pagelbėdamas rūkaliams atsikratyti priklausomybės. Pagrindinė įžvalga, jungianti visas Alleno Carro knygas – baimės pašalinimas. Iš tiesų jo talentas slypi sugebėjime panaikinti nerimą ir baimes, neleidžiančias žmonėms gyventi visavertį gyvenimą ir juo mėgautis. Tai aiškiai rodo jo knygos, tapusios bestseleriais daugelyje pasaulio šalių: „Lengvas būdas mesti rūkyti", „Lengvas būdas suvaldyti alkoholį", „Lengvas būdas sulieknėti" ir kitos.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti