Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Aplink Žemę per 80 dienų

20,06€
23,60€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Jules Verne
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 248
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094411946

Knygos „Aplink Žemę per 80 dienų “ aprašymas

1872 m. Londonas. Čia gyvena kietas riešutėlis Filijas Fogas. Jis neturi nei šeimos. Nei draugų. Niekur neskuba. Niekuomet nevėluoja. Niekuo nesistebi. Beveik nekalba. Vieną dieną lažybos jo gyvenimą apverčia aukštyn kojom. 

Filijas Fogas turi apkeliauti Žemės rutulį per 80 dienų! Jam neprireikia stambių raumenų. Ar galingų ginklų. Pergalei jam užtenka šaltakraujiškumo. Valios. Geros širdies.

Padedamas tarno ir kliudomas seklio Fogas įsigyja dramblį. Kovoja su indėnais. Patiria laivų greitumą. Atsiduria kalėjime. Galiausiai iš kelionės parsiveža ne tai, ko tikėjosi...

Klasikinę nuotykių knygą Aplink Žemę per 80 dienų iliustravo H. Ch. Anderseno medaliu apdovanotas dailininkas Robertas Ingpenas.

Jules Gabriel Verne (1828 m. vasario 8 d. - 1905 m. kovo 24 d.) - prancūzų rašytojas, poetas ir dramaturgas. Bendradarbiaudamas su leidėju Pierre'u-Jules'u Hetzeliu sukūrė nuotykių romanų seriją, kurią sudarė bestseleriais tapę romanai Kelionė į Žemės centrą (1864), Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu (1870) ir Aplink pasaulį per aštuoniasdešimt dienų (1872). Jo romanų, visada gerai dokumentuotų, veiksmas paprastai vyksta XIX a. antroje pusėje, atsižvelgiant į to meto technologinę pažangą.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti