Meilės laiškas

13,58€
19,40€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Lucinda Riley
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 544
  • ISBN 9786094665462

Knygos „Meilės laiškas“ aprašymas

Tai – jaudinantis, paslapčių, melo ir nepamirštamų posūkių kupinas bestselerio „Septynios seserys“ autorės romanas.

Kai būdamas devyniasdešimt penkerių metų miršta seras Džeimsas Harisonas, vienas geriausių savo kartos aktorių, jis palieka ne tik sugniuždytą šeimą, bet ir pražūtingą paslaptį, kuri gali sukrėsti Anglijos valdžią iki pamatų... 

Džoana Haslam – ambicinga jauna žurnalistė, kuriai pavesta nušviesti legendinio aktoriaus laidotuves. Ten susirenka pramogų pasaulio įžymybės. Tačiau Džoana užkliūva už kažko tamsaus, slypinčio po spindesiu: paminimas Džeimso Harisono paliktas laiškas, kurio turinį kiti desperatiškai stengėsi nuslėpti daugiau nei septyniasdešimt metų. Nulupusi paslaptį gaubusį melo šydą, ji supranta, kad yra ir kitų jėgų, kurios bando sutrukdyti jai atskleisti tiesą. Tai jausmingas, kvapą gniaužiantis, daugiasluoksnis ir įtampos kupinas romanas apie meilę ir narsą, apie išdavystę ir ištikimybę. Apie tai, kad saugoti paslaptis – mirtinai pavojingas žaidimas.

Lucinda Riley (Liusinda Raili) – populiari rašytoja, kurios knygos išverstos į 37 kalbas, nuolat patenka į perkamiausiųjų sąrašus, o visame pasaulyje jų parduota 25 milijonai egzempliorių. Ji – itin lietuvių skaitytojų pamėgta autorė, kurios pasakojimams, ypač „Septynių seserų“ romanų ciklui, abejingų nėra. „Meilės laiškas“ – penkiolikta į lietuvių kalbą išversta L. Riley knyga.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti