Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
elakcija
Dingusi sesuo. Meropės istorija

Dingusi sesuo. Meropės istorija

14,92€
Knygyne:
21,95€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Lucinda Riley
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 752
  • ISBN 9786094665738

Knygos „Dingusi sesuo. Meropės istorija“ aprašymas

Plejadžių žvaigždyną sudaro 7 žvaigždės, bet Šveicarijoje užaugo tik 6 įvaikintos seserys. Kiekviena iš jų leidosi į kelionę, kad atrastų savo paveldą, tačiau vis dar lieka neatsakytas vienas klausimas: kas ir kur yra septintoji sesuo?

„Dingusi sesuo“ – knyga apie pražuvėlę septintąją seserį. Gavusi žinią, jog galimai Naujojoje Zelandijoje atsirado dingusi sesuo, Australijoje gyvenanti Kelė su savo partnere leidžiasi į paieškas. Jiedvi atranda Merę, bet pasirodo, kad viskas kur kas sudėtingiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio… Vyresnėlė Merė Makdugal po vyro mirties leidosi į kelionę aplink pasaulį. Norėdamos išsiaiškinti tiesą, seserys privalo ją pasivyti, bet atrodo, tarsi Merė nenorėtų, kad ją surastų…

Lucinda Riley gimė Airijoje. Pirmą savo knygą ji parašė būdama 24 metų, baigusi ankstyvą karjerą kine, teatre ir televizijoje. Jos knygos išverstos į 37 kalbas, visame pasaulyje jų parduota daugiau nei 20 milijonų egzempliorių. Šiuo metu ji dirba su „Septynių seserų“ serija. Kiekviena šio ciklo knyga tampa bestseleriu.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti