Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Jules Verne

Žiulis Vernas (Jules Verne) — garsus XIX a. prancūzų rašytojas, nuotykių knygų autorius, mokslinės fantastikos žanro pradininkas. Tėvo noru baigęs teisę, advokatu taip ir nedirbo, nes visą jo širdį užliejo meilė literatūrai ir teatrui. Gyvendamas Paryžiuje susibičiuliavo su žymiais rašytojais: A. Diuma, jo sūnumi bei V. Hugo, kurie jam darė didelę įtaką. Per savo gyvenimą autorius spėjo palikti milžinišką kūrybinį palikimą: parašė 65 romanus, 30 pjesių, esė ir kt. Savo laiku Ž. Vernas sužavėjo skaitytojus ne tik įdomiais pasakojimais, bet ir mokslu, inovacijomis paremtomis istorijomis: jis aprašė kelionės orlaiviais, povandeniniais, kosminiais laivais, kuomet panašios technologijos net neegzistavo. Šio rašytojo knygos išverstos į daugybę pasaulio kalbų ir yra skaitomos iki pat šių dienų. 

Išdėstymas:
GERA KAINA

Jules Verne

14,21€

Jūra – tai viskas! Jos kvėpavimas ty­ras ir gaivus. Begalinėse jos platybėse žmogus nesijaučia vienišas, nes aplinkui jį plaka gyvybės pulsas. Jūra – tai amžinas judėjimas ir meilė, amžinas gyvenimas.  - Jules Verne Gelmių žinovas profesorius Pjeras Aronaksas gauna netikėtą kvietimą į amerikiečių ekspediciją. Fregat..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Jules Verne

13,32€

1872 metais Londone gyvena tikrai kietas riešutėlis, vardu Filijas Fogas. Jis neturi nei žmonos, nei vaikų, nei draugų. Niekur neskuba ir niekada nevėluoja, niekuo nesistebi ir mažai kalba. Bet kartą vienos lažybos pakeičia jo gyvenimą. Filijas Fogas pasiryžta apkeliauti Žemės rutulį vos per 80 dienų! Ir jam neprireikia didelių raumenų ir įspū..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Jules Verne

8,60€

Visame pasaulyje garsaus klasiko Žiulio Verno knyga „Dvidešimt tūkstančių mylių po vandeniu“ įsuks į kvapą gniaužiančių nuotykių verpetą. Profesorius Pjeras Aronaksas išvyksta į ekspediciją ieškoti didžiulės jūrų pabaisos, kuri, pasirodo, besanti plienu kaustytas povandeninis laivas, vadovaujamas paslaptingojo kapitono Nemo. Pakliuvę į laivo nelai..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Jules Verne

14,11€

Tai kultinis XIX a. prancūzų rašytojo, mokslinės fantastikos pradininko Žiulio Verno nuotykių romanas „Kapitono Granto vaikai“, kuris jau daugelį dešimtmečių džiugina viso pasaulio vaikus ir suaugusiuosius. Šioje istorijoje pasakojama apie jachtos „Dunkanas“ įgulą ir jos nuotykius. Išbandydami naują jachtą įgula sugauna netikėtą laimikį - rykl..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Jules Verne

13,32€

– Ak! – įsiutęs sušukau. – Ne, ne, dėdė šito neturi žinoti! Kitaip jis būtinai leisis į kelionę. Jis irgi panorės visa tai patirti! Niekas neįstengs tokio drąsaus geologo sulaikyti! Jis būtinai keliaus, į nieką neatsižvelgdamas, nieko nepaisydamas! Ir drauge pasiims mane, ir mes niekada nebesugrįšime! Niekada,..

Turime sandėlyje

GERA KAINA

Jules Verne

14,21€

PASLAPTINGOJI SALA – tai knyga, kuri įtrauks Jus į nuostabią kelionę, kupiną kvapą gniaužiančių atradimų, stulbinamų patirčių ir iššūkių. Herojų kilnumas, ištvermė ir paslaptingi nuotykiai sužavės kiekvieną skaitytoją. Pietiečių maišto metu palikę gimtąją šalį keturi šiauriečiai JAV pilietinio..

Turime sandėlyje

Išparduota

Jules Verne

Visame pasaulyje garsaus klasiko Žiulio Verno nuotykių knyga įsuks į kvapą gniaužiančią kelionę, kupiną netikėtų atradimų, stulbinamų pažinčių ir patyrimų. Nedidelė keliautojų grupelė laivu leidžiasi į nepaprastą kelionę, pareikalausiančią drąsos, ištvermės ir pasiaukojimo. Patyrę klastą ir išdavystę, jie išgyvena dramati&scaro..

Išparduota

Jules Verne

Visame pasaulyje garsaus klasiko Žiulio Verno knyga „Kapitono Granto vaikai“ įsuks į nuostabią kelionę, kupiną kvapą gniaužiančių atradimų, stulbinamų patyrimų ir nuotykių. Tai knyga apie drąsą, tikėjimą, pasiaukojimą ir ryžtą. Lordas Edvardas Glenarvanas su bičiuliais leidžiasi jachta į kelionę po Pietų pusrutulio jūras, ieškodamas dingusio „Brit..

Rodoma nuo 1 iki 8 iš 8 (viso puslapių - 1)