Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Vasaros išpardavimas | Knygos pigiau!

Vasaros išpardavimas | Knygos pigiau!
Išdėstymas:
naujiena akcija

Skaistė Dirgėlienė, Greta Alice

4,85€

..

Turime sandėlyje

akcija

Judita Džežulskienė, Vaiva Pavilonienė

5,60€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

akcija

Selemonas Paltanavičius

12,26€

..

Turime sandėlyje

akcija

Jovilė Jurkonytė

8,71€

,,Katino Horacijaus nuotykiai “ – tai  nuotaikinga ir jautri pasaka, kurioje aprašomas ypatingo katino Horacijaus gyvenimas, netikėta jo pažintis su seneliu, atnešusi į katinėlio gyvenimą ne vieną stebuklą! Kartu su naujuoju draugu Horacijus patiria neužmirštamų nuotykių, aplanko didžiausius Lietuvos miestus: Vilnių, Kauną, Klaipėdą, sužino ko..

Turime sandėlyje

Jess French

17,68€

Ką mes žinome apie vabalų pasaulį? Pasirodo, bestuburių gyvūnų pasaulyje viskas įmanoma. Šių nepaprastų padarų yra visoje Žemėje: mes dalijamės planeta, jie gyvena mums po kojomis. Nors stulbina išvaizda ir įdomiu elgesiu, bestuburiai dažnai nepastebimi paprasčiausiai dėl to, kad yra maži. Norint artimiau juos pažinti, reikia pasilenkti ir įsižiūrė..

Turime sandėlyje

Jen Green

17,68€

Ženkite į mišką ir atraskite paslaptingą medžių pasaulį. Giliausiose, tankiausiose giriose, miesteliuose ir miestuose – medžiai mus supa visur. Nors su medžiais dalijamės planeta ir gyvename greta, dažnai jų nepastebime. Knygoje rasite:- gausybę spalvingų, informatyvių iliustracijų;- įdomių, keistų, linksmų faktų apie medžius ir jų gyvenimą;&n..

Turime sandėlyje

akcija

Gianni Rodari

17,33€

Nuo 6 metųDželsominas turi tokį neįtikėtinai stiprų balsą, kad mokykloje nuo jo dūžta langų stiklai, o namie, pasakojant apie tai, kas nutiko mokykloje, – net dvylika stiklinių. Užaugęs dėl savo ypatingo gebėjimo jis tampa atstumtuoju ir nusprendžia palikti namus – gal pavyks ką naudingo nuveikti su savo balsu pasaulyje. Bekeliaudamas Dželsominas a..

Turime sandėlyje

akcija

5,61€

Vaje, mopsai pabėgo į laisvę! Tavo darbas – juos visus surasti! Versk puslapius ir pabūk mopsų detektyvu!Kiekviename puslapyje rasi minias žmonių, daugybę daiktų ir, žinoma, gudruolius mopsus. Laukia daug smagių valandėlių!..

Turime sandėlyje

akcija

Nizrana Farook

10,02€

8–12 m. vaikamsPADŪKĘS VAIKAS.GYVŪNŲ MYLĖTOJA.GELBĖTOJA!Selvė mėgsta bėgioti po savo gimtosios Serendibo salos kalnus. Tą patį mėgsta ir Lokas – pašėlęs gražuolis leopardas, su kuriuo mergaitė yra užmezgusi ypatingą ryšį. Bet kalnuose jo tyko pavojus – nieko nepaisantys žiaurūs brakonieriai trokšta sumedžioti retus gyvūnus ir pasipelnyti iš jų kail..

Turime sandėlyje

akcija

Rebecca Heiss

16,60€

„Kodėl mes nuolat jaučiamės apimti streso, nepatenkinti savo karjera ir asmeniniais santykiais ar stokojantys aiškaus tikslo? Atsakymas slypi mūsų instinktuose!”Kiekvienoje gyvenimo srityje – nuo verslo iki asmeninių santykių ar sveikatos – mūsų elgesį veikia instinktai, kurių paskirtis kadaise buvo padėti mums išlikti pasaulyje, pilname pavojų. Ti..

Turime sandėlyje

akcija

Andri Snaer Magnason

23,67€

Žemės galingiausios jėgos apleido geologinį greitį ir dabar keičiasi žmogiškuoju greičiu. Pasikeitimai, kuriems anksčiau prireikdavo šimto tūkstančio metų, dabar įvyksta per šimtmetį. Toks greitis yra mitologinis, paliečiantis visą gyvenimą Žemėje ir viso mūsų mąstymo, pasirinkimo, gamybos ir tikėjimo pamatus.Jis paliečia visus, kuriuos mes pažįsta..

Turime sandėlyje

akcija

Česlovas Navakauskas

13,17€

Vaikams nuo 3 metų. Aibė raibė begalinė!Debesų pilna pintinė!Nusileido iš dangaus,Sako: ei, panešk, žmogau!Mums pavargo rankos, kojos,Panėšėk ligi rytojaus!Tik pasižiūrėkit koks didelis ir gražus pasaulis supa mus. O kiek juokų ir netikėtumų jame nutinka – debesėliai aptingsta, dėl grūdo susipeša vabalai, o sraigė išsiruošia skraidymo į lenkty..

Turime sandėlyje

akcija

Jovita Mazina

12,54€

Linksma ir svajinga istorija apie berniuko Kajaus ir Ateivuko draugystę bei jų nuotykius spalvingoje BURBULIANDIJOS planetoje.Kajus svajoja, fantazuoja, žaidžia ir patiria, paprastai kaip bet kuris kitas berniukas. Nori pažinti ir suprasti didelį, bet labai įdomų ir pilną neatsakytų klausimų pasaulį. Ar dinozaurai egzistuoja? Ar svajonės tikrai pil..

Turime sandėlyje

akcija

Mona Kasten

16,38€

Everlė Pen ketino niekada neįsimylėti, tik ne dėstytoją. Tačiau Nolanas Geitsas toks žavingas, inteligentiškas ir seksualus, ir jis vienintelis, su kuriuo Everlė gali pamiršti slogias mintis, nuo vaikystės kas naktį neleidžiančias užmigti. Kuo artimiau jie susipažįsta, tuo glaudesni tampa juos siejantys ryšiai – ir tuo labiau Everlė trokšta perženg..

Turime sandėlyje

akcija

Skaistė Dirgėlienė, Tomas Dirgėla

9,57€

Vaikams nuo 6 metų.Iliustravo Greta Alice. Sveiki atvykę į mokyklą, kurioje mokosi ir monstrai, ir vaikai! Sykį jie visus išgelbėjo nuo ateivių, o dabar metas sujungti jėgas ir krepšinio aikštelėje!Monstrų ir vaikų mokyklos krepšinio komanda išvyksta į krepšinio turnyrą. Atrodytų, jau tuoj tuoj ši komanda išbėgs į aikštelę, betgi koją pakiša....

Turime sandėlyje

akcija

R.J. Palacio

11,97€

Vaikams nuo 10 metų. MEILĖ – TAI NESIBAIGIANTI KELIONĖDvylikametį Silą vidury nakties pažadina trys grėsmingi raiteliai, atjoję išsivesti jo tėvo. Sukrėstas ir išsigandęs Silas pasijunta vienišas, su juo lieka tik bičiulis Mitenvulas, kuris yra... vaiduoklis. Kai prie durų išdygsta su raiteliais matytas ponis, berniukas supranta, kad tėvas pat..

Turime sandėlyje

akcija

Susanna Clarke

15,13€

Namo Grožis begalinis, jo Gerumas beribis.Milžiniško populiarumo sulaukusio „Džonatano Streindžo ir pono Norelio“ romano autorės Susannos Clarke antrasis kūrinys, vos išvydęs dienos šviesą, pateko į „The New York Times“ bestselerių sąrašą.Magiška istorija, kurios veiksmas vyksta į sapną panašioje alternatyvioje tikrovėje, nominuota World Fantasy Aw..

Turime sandėlyje

akcija

Bruce D. Perry, Oprah Winfrey

19,05€

Ši knyga pakeis jūsų požiūrį į gyvenimą. Knygoje „Kas tau nutiko?“ legendinė TV laidų vedėja, prodiuserė, filantropė Oprah Winfrey ir medicinos daktaras, vaikų psichiatras ir neuromokslininkas dr. Bruce’as Perry’is kalba apie traumų ir nepalankių gyvenimo aplinkybių poveikį. Daugelis prisiminimų ir vaikystės potyrių turi ilgalaikį poveikį mūsų..

Turime sandėlyje

akcija

Ruth Bader Ginsburg

23,90€

„Mano žodžiai“ – šmaikštus, įtraukiantis, rimtas ir kartu žaismingas Ruth Bader Ginsburg rašinių ir kalbų rinkinys.RUTH BADER GINSBURG (1933–2020) – viena įtakingiausių Amerikos moterų. Ji mokėsi Harvardo ir Kolumbijos universitetų Teisės mokyklose, dėstė teisę Naujojo Džersio valstybinio universiteto Rutgerso teisės mokykloje ir Kolumbijos univers..

Turime sandėlyje

akcija

Nicola Kinnear

11,51€

Vaikams nuo 2 metų. Nuostabių pamokomų knygų mažiesiems „Kaip kiškis mokėsi drąsos“, „Šššš! Tyliau! Kaip žvėreliai mokėsi klausyti“ ir „Slibinai nesidalina“ autorė Nicola Kinnear dovanoja dar vieną įsimintiną istoriją!Kad ir ką Džordžas žaistų, Rieduliukė nori žaisti kartu... Džordžui jau įgriso. Šuniukas mėgsta žaisti vienas, bet ruoniukė Rie..

Turime sandėlyje

akcija

11,88€

Vaikams nuo 7 metų. Atrask 20 istorijų apie garsius vyrus ir moteris, kurie siekė įgyvendinti savo svajones ir dėl savo talento, ryžto ir atkaklumo paliko istorijoje neišdildomą pėdsaką, tapdami didžiais lyderiais.Knygoje 20 nepaprastų visų laikų lyderių – valstybių valdovų, krepšininkų, verslininkų ir kitų sričių atstovų – tau papasakos apie ..

Turime sandėlyje

akcija

Katy Flint

18,33€

Skaitydamas šią pasaką, perpasakojančią klasikinio baleto istoriją, dalyvausi iškilmingoje karaliaus ir karalienės puotoje, iškeltoje jų dukrelės Auroros gimimo proga. Šventėje pasirodžiusi nekviesta grėsminga viešnia prakeikia princesę, ir karalystė privalo rasti gelbėtoją, galintį išvaduoti ją nuo piktų burtų...Kiekviename puslapyje spausk natos ..

Turime sandėlyje

akcija

7,93€

Vaikams nuo 3 metų. Tai humoru ir išmintimi žavintis skaitytojų pamėgto „Grufo“ tęsinys, kurį vaikai prašys paskaityti dar kartą!„Grufas pasakė: – Kojos nekiški,Vaike tu mano, į tamsųjį mišką.“Tačiau vieną audringą ir vėjuotą naktį grufo vaikas nepaiso tėčio perspėjimo ir paslapčiomis ištipena į pūgą. Juk didžioji baisūnė pelė iš tiesų neegzis..

Turime sandėlyje

akcija

6,14€

Vaikams nuo 5 metų. Pažvelk į veidrodį. Tu esi nuostabus! Turi kūną, kuris gali judėti, ir smegenis, kurios kupinos nuostabių minčių. O tavo širdis pilna jausmų, kurie tave prajuokina, pravirkdo ir verčia daryti dar begalę kitų dalykų. Visa tai nepaprasta, tačiau kad būtum sveikas ir jaustumeisi gerai, turi šiek tiek pasistengti. Tai..

Turime sandėlyje

akcija

6,14€

Vaikams nuo 5 metų. Mūsų planeta – tokia didelė ir nepaprasta.Planeta gera mums, ji – mūsų namai.Ir mes turime pasistengti būti jai geri.O tu niekad nesi per jaunas prisidėti prie pokyčių!Ši knyga padės tau daugiau sužinoti apie planetą ir aplinkosaugą. Joje rasi smagių užduočių ir puikių patarimų, kaip gali prisidėti prie veiklos, kad mūsų vi..

Turime sandėlyje

akcija

Mary Lawson

18,74€

"„Toks įžvalgus humanizmas – tvirtai įleidęs šaknis į gyvenimo tikrovę, kartu išsaugantis šiokią tokią minorinę atpirkimo prošvaistę – yra būdingas Mary Lawson kūrybos bruožas.“ – The Globe and Mail„Lawson rašo grakščiai, jos nekrintantis į akis stilius visada slepia stulbinamas gelmes.“ – Toronto viešoji biblioteka„Santūri, elegantiška proza, pasa..

Turime sandėlyje

David Lindo

17,81€

Skriskite į sparnuočių pasaulį ir žavėkitės paukščiais iš arčiau!Už jūsų lango – nepaprastas paukščių pasaulis. Tik pažvelkite! Šioje gausiai iliustruotoje knygelėje žavėsitės greitojo sakalo keleivio medžioklės įgūdžiais, išsiaiškinsite, su kuriais dinozaurais siejamas balandžio giminės medis. Taip pat sužinosite, kad paukščiai turi bruožų, nebūdi..

Turime sandėlyje

akcija

Paola Barbato

17,14€

Apleistas senas namas, paslaptingi užkampiai, nematomos sieninės spintos, girgždančios grindlentės, vėjo gūsiai ir užsitrenkiančios durys. Čia nieko nėra. Arba gali būti bet kas. Turtingos garbaus amžiaus ponios Adaldžizos Grizenti mirtis notarui Flavijui Aragonai sukėlė netikėtų rūpesčių. Kadangi senoji dama nepaliko testamento, į jos turtus ..

Turime sandėlyje

akcija

Cam Higgins

5,00€

..

Turime sandėlyje

akcija

John Green

10,50€

Jaunimui nuo 14 metų. Rekomenduojama literatūra 10 klasei.Jaudinanti istorija taiko tiesiai į širdį. Joje dera humoras ir liūdesys. Gyvybė ir mirtis. Meilė ir pasiaukojimas.Nors įvyko medicinos stebuklas - auglys sumažėjo ir šešiolikmetė Heizelė laimėjo dar kelerius metus - jos likimas jau seniai nulemtas. Ligos, o gal žvaigždžių... Susitikimas vėž..

Turime sandėlyje

akcija

Eloy Moreno

10,00€

Jaunimui nuo 12 metų. „Nežinia kodėl toji galia nesidavė valdoma: kartais, kai baisiai norėdavau būti nematomas, mane regėdavo daugybė žmonių, arba atvirkščiai: trokšdavau, kad kiti į mane pažiūrėtų, bet kūnas savaime išnykdavo.“Berniukas turėjo galią. Galią būti nematomas. Bet įvyko nelaimė, po kurios jis atsidūrė ligoninėje. Dabar berni..

Turime sandėlyje

akcija

Tony Wolf

11,82€

Vaikams nuo 4 metų. Sveikas atvykęs į Drakoniją – stebuklingą slėnį. Čia sutiksi išdykusius peštukus drakonzaurus. Jie nuolat daro eibes ir įsivelia į įvairiausius nuotykius. Su jais niekada nebūna nuobodu, pamatysi!Kartą per savo paties godumą Drakonzauras patenka į piktojo nykštuko Franco pinkles. Nuo šiol jis turės anam tarnauti ir gąsdinti..

Turime sandėlyje

akcija

John Irving

18,34€

„Sidro namų taisyklės” – drąsus ir jausmingas, komiškų detalių kupinas Johno Irvingo romanas. Abortai, vaikų gimimas, šeimos santykiai, seksualumas, našlaičiai, melas – tai tik keletas šio dvidešimto amžiaus klasika tapusio kūrinio temų. Našlaitis Homeras Velzas auga Sent Klaudo prieglaudoje, globojamas daktaro Vilburio Larčo, kuris dirba Diev..

Turime sandėlyje

akcija

Richard Firth-Godbehere

24,39€

KAIP KEITĖSI MŪSŲ EMOCIJŲ SUPRATIMAS IR PATYRIMAS?KAIP MŪSŲ ĮSITIKINIMAI APIE JAUSMUS (ir patys jausmai) KEITĖ MUS IR PASAULĮ?Mes, žmonės, manome, kad esame racionalios būtybės ir kliaujamės žiniomis bei intelektu. Tačiau nemažai svarbiausių akimirkų mūsų istorijoje yra glaudžiai susijusios su jausmais ir, deja, labai menkai – su faktais. Daugelio ..

Turime sandėlyje

akcija

Renata Lazdin

10,00€

100 dienų programa harmoningai mažųjų išdykėlių raidai ir emocinei brandai. Mes, tėvai, suprantame, kokia svarbi vaikystė. O kaip ją praturtinti? Kaip rasti aukso vidurį tarp žinių ir žaidimų? Kaip rasti jėgų tėviškiems iššūkiams realizuoti?Knyga padės geriau suvokti vaiką ir jo išdaigų tikslą, nukreipti jas tinkama linkme. Knygos „Vienas..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 35 iš 972 (viso puslapių - 28)