Svajoti. Ciklas Again 5

5,00€
*Išpardavimo kaina
26,90€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius Mona Kasten
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 400
  • ISBN 9786090155011

Knygos „Svajoti. Ciklas Again 5“ aprašymas

NEW ADULT knygų serija apie jaunuolius, baigusius mokyklą ir pradedančius naują gyvenimo tarpsnį. Tai istorijos apie daugybę „pirmųjų kartų" – savarankiško gyvenimo pradžią, studijas, seksualines patirtis, santykius su naujais draugais.

Jie prarado tikėjimą savo laime, bet vėl susitikę mokosi svajoti.

Džudė Livingston visiškai sugniuždyta – jos didžioji svajonė tapti garsia aktore Los Andžele žlugo. Neturint nei darbo, nei pinigų, jai liko vienintelė išeitis – važiuoti pas brolį į Vudshilą ir prisiglausti namuose, kuriuose gyvena ir jos buvęs draugas Bleikas Endriu. Džudė greitai supranta, kad tas linksmas vaikinas tapo palaužtu žmogumi, taip ir neatleidusiu jai už išsiskyrimą. Bet juos siejanti traukos jėga stipresnė nei anksčiau. Netrukus Džudei ir Bleikui teks apsispręsti, ar jie vėl pasiryžę rizikuoti savo širdimis...

Mona Kasten yra ryškiausia NEW ADULT žanro žvaigždė Vokietijoje, knygų serija „Again" sužavėjusi skaitytojus. Ji net keletą kartų apdovanota LovelyBooks Reader's premija. Serijos „Again" knygų visame pasaulyje parduota daugiau nei 3 mln. egzempliorių, „Spiegel" bestselerių sąraše jos laikėsi net 27 savaites.

,,Juokas, ašaros ir meilė. Mona Kasten parašė romaną, nuo kurio negali atsitraukti." –  Anna Todd, „After" serijos knygų autorė apie romaną „Pradėti"

Rašytoja gimė 1992 m. Šiaurės Vokietijoje, ten ir gyvena. Visur, išskyrus paskaitas universitete, – nors kartais ir per jas, – kuria istorijas apie jaunus žmones ir dideles bei mažas jų sprendžiamas problemas. Rašytoja gyvena drauge su vyru, katėmis ir galybe knygų. Dievina įvairiausių rūšių kavą, ilgus pasivaikščiojimus miške ir dienas, kai gali atsidėti vien kūrybai. Mielai bendrauja su savo skaitytojais per tviterį (@MonaKasten).

Daugiau informacijos interneto svetainėje adresu www.monakasten.de.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti