Mona Kasten

„Mano galvoje viešpatauja visiškas chaosas.“

Mona Kasten (g. 1992) – vokiečių rašytoja, garsiausia New adult žanro autorė šalyje. Knygų serija „Again“ ji pakerėjo skaitytojus ir keletą kartų buvo įvertinta „LovelyBooks Reader’s“ premija. Serijos „Again“ parduota virš 600 tūkst. egzempliorių, o „Spiegel“ bestselerių sąraše ji laikėsi 27 savaites. Susipažinkite su M. Kasten kūryba: „Pradėti. Ciklo Again 1 knyga“, „Pasitikėti. Ciklo Again 2 knyga“, „Jausti. Ciklo Again 3 knyga“.

Mona Kasten

6,00€
15,25€

Turime sandėlyje

Mona Kasten

4,00€
15,25€

Turime sandėlyje

Mona Kasten

7,00€
15,10€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Mona Kasten

5,00€
26,90€

Turime sandėlyje

Mona Kasten

19,47€
22,90€

Turime sandėlyje

5 prekės

Biografija

Gimė 1992 m. Hamburge. 

Studijavo bibliotekų ir informacijos vadybą.

Nuo 2013 m. turėjo „YouTube“ kanalą „Peachgalore“, kurį 2017 m. pabaigoje pavertė privačiu.

2018 m. birželį „Again“ serijos romanai buvo pirmoje ir antroje knygų bestselerių sąrašo vietoje. 2019 m. Frankfurto knygų mugėje viena serijos dalių apdovanota Austrijos knygynų asociacijos platinine knyga. 2020 m. viena serijos knyga pelnė geriausio romano apdovanojimą „LovelyBooks Reader‘s“ ir pasiekė pirmąją vietą „Spiegel“ bestselerių sąraše.

Aktoriai Milena Karas ir Michaelis-Che Kochas „Again“ romanus įrašė kaip audio knygas. „BookBeat“ svetainėje M. Kasten dėl įgarsintų romanų versijų užėmė pirmąją vietą klausomiausių autorių sąraše 2020 m.

Dabar gyvena Hamburge su šeima, katėmis ir nesibaigiančiomis knygomis, mėgsta visų rūšių kofeiną, ilgus pasivaikščiojimus miške bei dienas, kai gali tik rašyti.

Kūrybos bruožai

Priežastis, dėl kurio tokių autorių kaip M. Kasten kūryba tampa bestseleriais, yra susijusi su jaunystės jautrumu. Empatiškas jausmas, išmintingai įkūnytas juodu ant balto aplink gaivališkas aistras, pripildytas fantazijos ir lengvumo – aspektai, kurie užvaldo paauglius skaitytojus. Serija „Again“ kupina romantizmo, jausmingumo ir aistros. Juk jaunuoliai labiausiai trokšta nuotykių, kurie panašūs į jų pačių patirtis. M. Kasten meilės romanai būtent tai dovanoja skaitytojams.