Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete

14,64€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
17,65€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2018
  • Puslapiai 392
  • Leidykla Tyto alba
  • ISBN 9786094663116

„Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete “ aprašymas

Iš esmės ši knyga apie meilę. Dirbdama psichoterapinį darbą atradau dėsningumą: kiek žmogus geba mylėti ir kiek yra kitų mylimas, tiek jis ir sveikas“, – atvirauja knygos autorė.

Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, populiaraus tinklaraščio Gyvoji psichologija ir daugybės psichologinių straipsnių autorė. Konsultuoja individualiai, vadovauja psichoterapinėms, profesinio augimo ir šokio terapijos grupėms. Gyvena ir dirba Vilniuje.

Visada svajojusi parašyti jautrų meilės romaną, žinoma specialistė juokauja, kad psichologo profesija nulėmė atsiradimą knygos apie tai, kas visgi žmogui trukdo mylėti.

Knyga „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ skiriama tiems, kas plačiau žvelgia į save ir kitus, nepaviršutiniškai vertina psichologines problemas, domisi sielogyda, psichoterapija ir jų sąsajomis, dvasine psichologinių problemų kilme ir įvairesniais sveikimo būdais. Mintis rašyti knygą autorei kilo susidūrus su psichoterapiniam gydymui nepasiduodančiais žmonių negalavimais. Kad ir kokia pažanga būtų pasiekta, vidinio nelaimingumo šaltinis likdavo nepaliestas, kažkas neleisdavo atsiverti gyvenimo džiaugsmui. Kas tas „kažkas“? Gal žmogus apskritai negali būti laimingas? Nejaugi jis turi būti vidutiniškai patenkintas, drungnai mylintis arba vos vos ir tik kartais ramus... Ieškodama atsakymų, susitelkiau į sielos ligas, įvairiuose šaltiniuose vadinamas charakterio ydomis ar silpnybėmis, o krikščionybėje – nuodėmėmis.  Man ši krikščioniškos teologijos sąvoka tiko labiausiai, todėl ir ėmiausi rašyti apie nuodėmes kaip apie gilumines psichologinių negalavimų priežastis“, – teigia Lina Vėželienė.

Autorė dalijasi, kad šiandien žmogus labiausiai bijo pokyčių, kurie veda į saviugdą ir dvasinį tobulėjimą, tačiau gali negailėdamas savęs kęsti slegiantį darbą, savaitgaliais svaigintis ar leistis žalojamiems psichologinių smurtautojų – dėl šios priežasties privalome įveikti savo silpnybes. Knyga „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ žada atverti kelią į sveikatą, ramybę, meilę ir išmintį. 

Knygoje išsamiai, vaizdingai ir sąmojingai, pagyvindama pasakojimais psichologo kabinete, cituodama žymius psichologus, filosofus ir dvasinius mokytojus, autorė nagrinėja septynių sielos ligų apraiškas ir neprimygtinai pataria, kaip įveikti dvasinius sunkumus, baimes ir atsiverti tikram ir sveikam gyvenimui.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti