21 taisyklė geram gyvenimui

19,60€
*Kaina su nuolaidos kodu - PERKU
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: PERKU
28,00€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Beata Shop
Informacija
  • Metai 2024
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9786099644905

„21 taisyklė geram gyvenimui“ aprašymas

Lengva knyga apie savęs auginimą, džiaugsmingą kasdienybę ir svajonių pildymą.

Tai mano vienuolikta knyga ir ji yra ne apie maistą, o apie GYVENIMĄ.

Galima vadinti ją asmeninio tobulėjimo knyga arba knyga apie tai, kaip aš kalbu su savimi ir kas man padeda gyventi geriausią SAVO gyvenimą.

Ši knyga atėjo kaip didelis intuicijos pliūpsnis. Žinoma, kaip ir daugelį idėjų buvo galima pašluoti ją po kilimu, pamiršti ar tiesiog pasakyti: NE DABAR. 

Bet panaudojusi vieną kitą taisyklę, kaip kad #susikaupkirklestėk arba „Viskas pasidaro tik darymo būdu“ (o knyga parašoma rašymo būdu). Štai taip gimė „21 taisyklė geram gyvenimui“.

Mano pasakojimai apie mėgstamą veiklą, šeimą ir namus, rūpestį savimi ir ką sakyti sau, kai pamatai nesąmonių kalną ar yra tikrai labai sunku, nugulė į 21 taisyklę – principus, kurie man padeda gyventi mano

pačios GERĄ gyvenimą.

Mano išmoktos pamokos ir istorijos, kaip aš atradau mėgstamą veiklą, iš kur semiuosi jėgų, kaip remontuoju savo nuotaiką, kaip viską spėju. Kaip dirbu ir kaip myliu, kaip auginu save ir kitus.

Ši knyga tikrai nepakeis jūsų gyvenimo, nes gyvenimą keičia pats žmogus, o ne knygos. Noriu kad ši knyga būtų ir POILSIS, ir POSTŪMIS gyventi SAVO geriausią gyvenimą. DABAR.

Nes laimingi žmonės daro laimingus kitus ir kuo daugiau laimingų žmonių aplinkui, tuo geriau mums visiems iki vieno.

O aš pasidalinsiu savo sąmonės srautu apie tai, kas mane išmokė kasdien gyventi atvira širdimi, kas padeda įgyvendinti idėjas ir svajones, kas įkvepia kasdien įjungti džiaugsmo variklį ir tiesiog gyventi GERĄ GYVENIMĄ.

Beata Nicholson

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti