Tampant savimi

6,00€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2019
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 392
  • Leidykla Leidykla VAGA
  • ISBN 9785415025763

Knygos „Tampant savimi“ aprašymas

„Iškalbingo ir introspektyvaus autoriaus gerbėjams – išskirtinė galimybė sužinoti jo gyvenimo kroniką ir pasiskolinti patarimų, kaip gyventi turtingą bei prasmingą gyvenimą“.  – Kirkus Reviews. Tai nauja bestselerių autoriaus ir psichoterapeuto Irvino D. Yalomo atsiminimų knyga. Irvin D. Yalom gimė rusijos žydų imigrantų šeimoje augo skurdžioje aplinkoje, Vašingtone. Jog ištrūktų iš skurdo nutarė tapti gydytoju, tuomet pasinėrė į žmogaus psichikos tyrinėjimus, kol pasiekį tarptautinės šlovės ir pripažinimo šioje srityje.

Ankstesnėse knygose autorius tyrinėdavo kitų gyvenimus, knygoje „Tampant savimi“ Irvin D. Yalom atsigręžia į save psichoterapeuto žvilgsniu: gilinasi į santykius su žmonėmis, kurie formavo jo asmenybę, analizuoja kūrinius, išgarsinusius jį visame pasaulyje. Autorius atskleidžia, kas įkvėpė vienas garsiausių jo knygų, kuriose sujungus psichologiją ir filosofiją, gimė naujos įžvalgos apie žmogaus psichologiją. 

Skaitytojas turi unikalią galimybę susipažinti artimiau su autoriumi, jo asmeniniu gyvenimo, meilės, netekčių, apgailestavimo akimirkomis. Skaitytojas galės pažinti savitus jo terapijos metodus bei kūrybinio rašymo užkulisius.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti