Puikios savijautos vadovas: naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas

21,00€
*Išpardavimo kaina
36,50€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Leidykla VAGA
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 540
  • ISBN 9785415027019

Knygos „Puikios savijautos vadovas: naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas“ aprašymas

„Pakeitus savo mąstymą, pasikeis ir savijauta“, – Davidas D. Burnsas.

Pasauliniu bestseleriu tapusi psichiatro Davido D. Burnso knyga Geros nuotaikos vadovas buvo tikras proveržis psichologijos ir psichoterapijos lauke. Naujoji jo knyga Puikios savijautos vadovas: naujas ir modernus depresijos ir nerimo gydymo būdas – taip pat reikšmingas leidinys, paremtas 40 metų trukusiais moksliniais tyrimais ir tikromis pacientų, sergančių psichinėmis ligomis, istorijomis.

Prislėgta nuotaika, nerimas, menka savivertė, neveiklumas, savęs kaltinimas ir kiti panašūs jausmai itin kamuoja protinių negalių turinčius žmones. Vis dėlto, panašūs stipresni ar silpnesni potyriai bei emocijos tam tikrais gyvenimo etapais aplanko beveik visus. Būtent todėl naujoji žymaus amerikiečių psichiatro Davido D. Burnso knyga Puikios savijautos vadovas yra universali ir gali padėti ne tik sergantiems, bet ir norintiems užsiimti niūrių minčių prevencija. Autoriaus empatijos ir noro padėti persmelkti patarimai paskatins savyje ugdyti pozityvų požiūrį į gyvenimą, pritaikant naudingus, praktiškus, lengvai kasdienybėje pritaikomus pavyzdžius.

Puikios savijautos vadovas – sistemingas bei moksliškai pagrįstas leidinys, atskleidžiantis ir akademinius, ir filosofinius žmogaus psichikos aspektus. Šią praktišką knygą galima vadinti ir dvasinės saviugdos vedliu, liudijančiu vieną tiesą – jūs galite jaustis puikiai.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti