Namų virtuvės hitai

23,70€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
33,86€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Beatos virtuvė
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9786098157116

Knygos „Namų virtuvės hitai“ aprašymas

Dešimtojoje savo knygoje Beata dosniai dalijasi naujausiais savo receptais ir šeimos virtuvės favoritais, kviečia skaitytoją patirti skanią kasdienybę ir kurti šventę namuose:

„Iš šios knygos galite tikėtis paprastumo ir geros nuotaikos. Į ją sudėjau visus naujausius namų virtuvės favoritus. Manau, kad gražiausių dalykų patiriame tiesiog būdami ir, žinoma, valgydami su kitais žmonėmis. 

Nuo mano pirmosios knygos pasirodymo visi  pasikeitėme: labiau domimės, ką valgome, atradome naujų dalykų, paragavome nebandytų skonių. Ėmėme vartoti mažiau cukraus ir daugiau daržovių, į savo mitybą įtraukėme daugiau sveikųjų riebalų, sąmoningiau vartojame. Kaip niekada gerai suprantame, kad esi tai, ką valgai. Nors man patinka valgyti ir restoranuose, tenka pripažinti, jog naminis maistas yra pranašiausias ir ypatingiausias, skaniausias ir sveikiausias. 

Gaminti valgį šeimai ir draugams man yra didysis gyvenimo malonumas. Gaminu daug ir įvairiai, vis stengiuosi išbandyti ką nors naujo. Tad ir man pačiai reikėjo naujų gerų mano receptų sąvado.

Tad tebus ši knyga kibirkštimi, įkvėpsiančia smagiai ir skaniai praleisti laiką su artimaisiais. Juk ir džiugią kasdienybę, ir visas šventes turime susikurti patys”

Beata NicholsonRašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti