Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Beatos virtuvė

Beatos Virtuvė – tai projektas, apimantis jau daugelį metų transliuojamas televizijos laidas bei kulinarinių knygų bei žurnalų leidybą. Jo sumanytoja Beata Nicholson – gerai Lietuvoje žinoma žurnalistė, kulinarė, keturių vaikų mama yra dažnai matoma televizijos ekranuose: savo laidose ji ne tik gamina žmonių taip pamėgtus patiekalus, bet ir kalbina pačias įvairiausias asmenybes. 

Per daugiau nei dešimtmetį Beata Nicholson išleido pačių įvairiausių kulinarinių leidinių: šiame puslapyje rasite gardžiausiems kepiniams dedikuotą knygą bei leidinį, skirtą papildyti savo racioną įvairiausiomis daržovėmis. Taip pat atskira Beatos virtuvės knyga yra skirta lietuviškiems patiekalams ir specialiai mamoms. Tad tikrai galima teigti, jog Beatos virtuve – receptai, skirti kiekvienam. 


Išdėstymas:
akcija

Beata Nicholson, Rosita Kanapeckaitė, Odeta Bložienė

9,16€

Anotacija:„Laimė ir svoris nėra „iš tos pačios lentynos“. Gali būti laimingas turėdamas antsvorio ir jaustis nekaip, nors veidrodyje atsispindi tobulieji 90–60–90. Ši knyga yra apie meną išgirsti savo kūno balsą. Apie tai, kaip laiku sustoti arba, kaip mėgstu sakyti, sutramdyti viduje gyvenančią mešką. Niekada nesvajojau būti panaši į podiumu žygiu..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

Beata Nicholson

Tai septintoji vienos populiariausių kulinarinių knygų autorės Beatos Nicholson knyga. Ji skirta visiems norintiesiems kasdienį valgiaraštį papildyti mažai kaloringais, tačiau gardžiais, greitai paruošiamais ir maistingais patiekalais. Receptai surinkti kaip tikslus dviejų savaičių mitybos planas, kuriame pusryčiai, pietūs, vakarienės..

Išparduota

Beata Nicholson

Ilgiausiai televizijos eteryje gyvuojanti kulinarijos laida „Beatos virtuvė“ pagaliau subrendo pirmajai knygai. Knygoje „Beatos virtuvė: televizijos laidos receptai“ rasite daugiau nei 60 receptų kasdienei šeimos virtuvei, šventėms ar besimaitinantiesiems sveikiau, vengiantiesiems papildomų kalorijų. Tai, kas b..

Išparduota

Beata Nicholson

Mano vaikystė tikrų tikriausiai praėjo daržo lysvėje, mano močiutės ir tėvai augino įvairiausias daržoves, man jos visos pažįstamos iš savo žemės. Ši knyga yra mano meilės daržovėms atspindys. Pagrindinis mano tikslas buvo – daržovės skaniau, paprasčiau, įdomiau. Daržovių negali būti per daug, jomis turėtume gausinti virtuvės re..

Išparduota

Beata Nicholson

..

Išparduota

Beata Nicholson

„Gyvename ne tam, kad valgytume, o tam, kad valgytume skaniai." Šis, regis, nuvalkiotas posakis, žinomos TV laidų vedėjos Beatos Nicholson virtuvėje tampa realybe. Realybe, dvelkiančia obuolių pyragu, mamos balandėliais ar egzotiškais prieskoniais. Jos virtuvėje draugės pamiršta dietas, vaikai - kaprizus, o vyrai - d..

Išparduota

Beata Nicholson

Tai trečioji autorės receptų knyga, o pirmosios Beatos knygos sulaukė neįtikėtino populiarumo Lietuvoje ir tarp kraštiečių svetur už receptų paprastumą, aiškumą, jų aktualumą. Pati autorė teigia, kad tokią knygą visada svajojo parašyti, ja naudotis ir turėti.   Kepinių knygoje nostalgija dvelkianti klasika persipina ..

Rodoma nuo 1 iki 7 iš 7 (viso puslapių - 1)