Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Beata Nicholson

„Skonio supratimas priklauso nuo mūsų žinių.”

Beata Nicholson — žymi televizijos laidų vedėja, kulinarijos knygų autorė, tinklaraštininkė. Vilniuje baigė žurnalistikos studijas, kiek vėliau vedė žinomas televizijos laidas: „Maximanija”, „Arti Toli”, „Reikia pakalbėti”. Gyvendama Didžiojoje Britanijoje susižavėjo kulinarija, ten baigė mokslus ir įgijo „chefs” diplomą. 2008 m. pradėjo rašyti kulinarinį tinklaraštį „Beatos virtuvė”, kuris tapo sėkmingu asmeniniu prekiniu ženklu, šiandien apimančiu ne tik internetinę receptų svetainę, bet ir populiarią televizijos laidą, maisto produktų prekinį ženklą ir, be abejo, knygas. B. Nicholson yra išleidusi nemažai bestseleriais tapusių leidinių: „Beatos virtuvė: daugiau daržovių”, „Beatos virtuvė: prie stalo Lietuva”,  „Beatos virtuvė: mamų knyga” ir daugelį kitų.

Išdėstymas:
Išparduota

Beata Nicholson

„Gyvename ne tam, kad valgytume, o tam, kad valgytume skaniai." Šis, regis, nuvalkiotas posakis, žinomos TV laidų vedėjos Beatos Nicholson virtuvėje tampa realybe. Realybe, dvelkiančia obuolių pyragu, mamos balandėliais ar egzotiškais prieskoniais. Jos virtuvėje draugės pamiršta dietas, vaikai - kaprizus, o vyrai - d..

Išparduota

Beata Nicholson

Mano vaikystė tikrų tikriausiai praėjo daržo lysvėje, mano močiutės ir tėvai augino įvairiausias daržoves, man jos visos pažįstamos iš savo žemės. Ši knyga yra mano meilės daržovėms atspindys. Pagrindinis mano tikslas buvo – daržovės skaniau, paprasčiau, įdomiau. Daržovių negali būti per daug, jomis turėtume gausinti virtuvės re..

Išparduota

Beata Nicholson

Tai trečioji autorės receptų knyga, o pirmosios Beatos knygos sulaukė neįtikėtino populiarumo Lietuvoje ir tarp kraštiečių svetur už receptų paprastumą, aiškumą, jų aktualumą. Pati autorė teigia, kad tokią knygą visada svajojo parašyti, ja naudotis ir turėti.   Kepinių knygoje nostalgija dvelkianti klasika persipina ..

Išparduota

Beata Nicholson

Ilgiausiai televizijos eteryje gyvuojanti kulinarijos laida „Beatos virtuvė“ pagaliau subrendo pirmajai knygai. Knygoje „Beatos virtuvė: televizijos laidos receptai“ rasite daugiau nei 60 receptų kasdienei šeimos virtuvei, šventėms ar besimaitinantiesiems sveikiau, vengiantiesiems papildomų kalorijų. Tai, kas b..

Išparduota

Beata Nicholson

Tai septintoji vienos populiariausių kulinarinių knygų autorės Beatos Nicholson knyga. Ji skirta visiems norintiesiems kasdienį valgiaraštį papildyti mažai kaloringais, tačiau gardžiais, greitai paruošiamais ir maistingais patiekalais. Receptai surinkti kaip tikslus dviejų savaičių mitybos planas, kuriame pusryčiai, pietūs, vakarienės..

Išparduota

Beata Nicholson

..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1979 m. rugpjūčio 31 d. Kėdainiuose. 

Vilniuje baigė žurnalistikos studijas.

Vedė tokias laidas kaip „Maximanija“, „Reikia pakalbėti“, „Arti toli“, „Beatos virtuvė“.

Didžiojoje Britanijoje baigė mokslus ir įgijo chefs diplomą.

2008 m. pradėjo kurti kulinarinį tinklaraštį "Beatos virtuvė".

Sutuoktinis – Tomas Nicholson.

Vaikai: Isabella Meilė, Jurgis George, Harrison, Danas.

Kūrybos bruožai

B. Nicholson savo gerbėjams sukūrė įvairių kalendorių ir užrašų knygelių,. Visada pasisakanti už maisto ruošimą namuose, ji dovanoja savo firminės linijos prekes, kurias sudaro karštas šokoladas ir natūralios arbatos.