Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus

13,81€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
16,65€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 280
  • ISBN 9786094665226

„Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus“ aprašymas

Mūsų jausmai, kad ir kokie nesmagūs būtų, gali pasiūlyti beprotiškai daug naudingos informacijos apie tai, kur link gyvenime turime eiti.

Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, knygos „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ („Tyto alba“, 2018 m.), tinklaraščio „Gyvoji psichologija“ ir gausybės psichologinių straipsnių autorė. Konsultuoja individualiai, vadovauja psichoterapinėms, profesinio augimo ir šokio terapijos grupėms. Gyvena ir dirba Vilniuje. Autorės knyga Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus išleista 2020 m.

Kaip žuvis vandenyje – įprasta sakyti apie asmenį, kuris yra savo vietoje ir gerai jaučiasi. O kas, jei jam prastai, jei jis – ne savo vietoje? Kas, jei jis jaučiasi tarsi žuvis... medyje?

Žmonės neretai patenka į situacijas, keliančias stresą, didinančias nerimą, iššaukiančias vidinius konfliktus tarp proto ir jausmų, tarp „privalau“ bei „noriu“. Mes be perstojo verčiame save lipti į medį ir stebimės, kodėl daugėja problemų, nepavyksta sukontroliuoti emocijų, šlyja santykiai su aplinkiniais, sutinkame vis „ne tuos“, dirbame „ne ten“, kodėl gyvenime trūksta laimės, meilės, ramybės ir net motyvacijos ką nors keisti... Jums pažįstama ši būklė? Tada sveiki įlipę į medį! O dabar metas iš jo ropštis ir grįžti į psichologinės gerovės vandenis.

Man, kaip psichologei, žmonės užduoda įvairiausių klausimų – ir labai asmeniškų, ir abstrakčių. Klausimai kartojasi, nes gyvenimiškos situacijos, verčiančios ieškoti atsakymų, yra panašios. Todėl ir kilo mintis šį per kelerius metus susikaupusį susirašinėjimą sudėti į knygą ir pateikti platesniam skaitytojų ratui.

Didžioji šios knygos vertė – tikros žmonių istorijos. Unikalios ir kartu daugumai pažįstamos. Turbūt kiekvienas bent kartą gyvenime jautėmės lyg žuvis medyje ir sutrikę nežinojome, ko griebtis. Tikiuosi, ieškančiųjų atsakymo laiškai padrąsins skaitytojus kelti savus klausimus, o atsakymai – žengti permainų keliu, - L. Vėželienė.

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti