Tas kalnas esi tu

16,07€
18,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: BigBookTalk
Autorius Brianna Wiest
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Minkštas
  • Puslapiai 239
  • ISBN 9786099626918

„Tas kalnas esi tu“ aprašymas

„Knygos autorė grąžina žmogaus gyvenimo vairą į jo rankas primindama svarbią tiesą – kiekvienas yra atsakingas už savo gyvenimą. Tai gana lengvai skaitoma, daug minčių, pamąstymų sukelianti knyga, kuri skatina nebijoti eiti auginančio pokyčio keliu. Svarbu suprasti, jog procesas, kopimas į kalną gali būti daug galingesnis ir svarbesnis už rezultatą ir pasiektą kitą kalno pusę.“ 

„Anima Psichologija“ specialistės Viktorija Bartkutė-Vyšniauskienė ir Gedvilė Sadauskienė

Tai knyga apie vidinį sabotažą. Apie tai, kodėl mes tai darome, kada darome ir kaip atsisakyti šito visam laikui.

Prieštaraujantys vienas kitam, bet vienu metu aktyviai veikiantys poreikiai formuoja mūsų elgesį, vadinamą vidiniu sabotažu. Dėl jo mes taip stipriai sau trukdome, kai bandome keistis, ir dėl jo iš mūsų pastangų galiausiai nieko nebelieka. Visgi kai savo žalinguose įpročiuose pradedame įžvelgti esmę, kai ugdome emocinį intelektą ir geriau suprantame savo smegenis ir kūnus, kai išlaisviname praeitį, nusėdusią iki ląstelių lygmens, ir kai išmokstame atverti savo didžiausią potencialą, tada galime pasitraukti ir atlaisvinti kelią į ateitį.

Jau daugybę metų kalno metafora yra naudojama milžiniškiems iššūkiams apibūdinti – ypač tiems, kurių, rodos, neįmanoma įveikti. Norint tuos kalnus perkopti, pirmiausia reikia atlikti išsamų vidinį darbą – suvokti traumas, ugdytis atsparumą ir pasiruošti tam reikalingas priemones.

Galiausiai – juk ne kalną mums reikia įveikti, o pačius save.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti