Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

BigBookTalk

Išdėstymas:

Stanislav Asejev

20,57€

„ŠVIESUSIS RYTOJUS: VIENO KONCLAGERIO ISTORIJA“Šviesusis Rytojus: treji metai iš šiuolaikinės koncentracijos stovyklos. Knygoje ukrainiečių žurnalistas ir rašytojas Stanislavas Asejevas išsamiai ir jautriai aprašo asmeninę patirtį 2015-2017 m. kalint Rusijos saugumo tarnybų įsteigtame „Izoliacija“ pavadintame kalėjime Donecke – Rusijos kontroliuoja..

Turime sandėlyje

Michael Bungay Stanier

15,39€

„Paprastumas, aiškumas, dėmesingumas ir žiupsnelis sveiko humoro. Skaitant Michael‘o knygas bei sekant jo veiklą socialiniuose tinkluose visada to galima rasti. „Koučingo įprotis” - vienas iš tų pavyzdžių. Čia koučingas perteiktas ne gilinantis į kompetencijas, kurių mokytų koučingo mokykloje, o paprastais pavyzdžiais. Sudėtinga nebus. Tik septyni ..

Turime sandėlyje

Brianna Wiest

13,39€

„Knygos autorė grąžina žmogaus gyvenimo vairą į jo rankas primindama svarbią tiesą – kiekvienas yra atsakingas už savo gyvenimą. Tai gana lengvai skaitoma, daug minčių, pamąstymų sukelianti knyga, kuri skatina nebijoti eiti auginančio pokyčio keliu. Svarbu suprasti, jog procesas, kopimas į kalną gali būti daug galingesnis ir svarbesnis už rezultatą..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)