Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Kopa

24,52€
29,55€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Kitos knygos
Autorius Frank Herbert
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 728
  • ISBN 9786094274572

Knygos „Kopa“ aprašymas

Tai kultinis amerikiečių rašytojo, mokslinės fantastikos klasiko Frank Herbert kūrinys, išgarsėjęs futuristiška „Kopos“ romanų serija, kurią sudaro šešios knygos.

Romanas „Kopa“ yra laikomas vienu geriausių visų laikų mokslinės fantastikos kūrinių. Knygos nukelia skaitytoją į ateitį, kurioje veiksmas vyksta Imperatoriaus valdomoje Galaktikoje. Ją sudaro atskiros planetos, už kurias yra atsakingos tam tikros šeimos, tačiau viena planeta – Arakis – yra svarbesnė už kitas. Ten galima rasti neįtikėtinai vertingo prieskonio pavadinimu Melanžas, kuris ilginą gyvenimą, geriną sveikatą bei didina sąmonės galią. Jis taip pat būtinas kosminei navigacijai, kuriai reikia daugiamatės sąmonės ir įžvalgumo. Melanžas yra sukeliantis priklausomybę ir griežtai kontroliuojamas, tačiau jo nori visi, tad dėl Arakio planetos valdymo, kuris priklauso Polo Atreido šeimai, prasideda nuožmios kovos. 

Istorijoje nagrinėjama daugiasluoksnė politikos, religijos, ekologijos, technologijų ir žmogiškųjų emocijų sąveika, kai daugybė šeimų kovoja tarpusavyje dėl Arakio ir jo prieskonio kontrolės.

Ši knyga buvo išleista 1965 m. ir tapo įkvėpimo šaltiniu kelioms mokslinės fantastikos kūrėjų kartoms. O 2021 m. pagal šią istoriją buvo sukurtas filmas, pelnęs daugybę apdovanojimų. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti