Lina Vėželienė
„Išmintimi grįsta atsakomybė už savo gyvenimą pasižymi ramybe ir pasitikėjimu.“
Lina Vėželienė-Dirmotė – psichologė, psichoterapeutė, pedagogė, dvasinio intelekto lavinimo mokytoja, terapinio šokio instruktorė. Populiarių psichologijos knygų autorė, tokių kaip „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ (2018), ,,Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus“ (2020), ,,Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?“ (2021). 2016 m. L. Vėželienė-Dirmotė įkūrė ,,Gyvosios psichologijos“ centrą, kuris 2023 m. reorganizuotas į Gamtos ir žmogaus vienovės studijų centrą.
Biografija
• 2016 m. įkūrė ,,Gyvąją psichologiją". Iš pradžių tai buvo psichoedukacinis tinklaraštis, po to išsiplėtė į psichologines paslaugas teikiančią studiją. 2023 m. reorganizuotas į Gamtos ir žmogaus vienovės studijų centrą. Dabar socialinio tinklo paskyra „Gyvoji psichologija“ turi kone 11 tūkst. sekėjų.
• 2018 m. išleido knygą „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“.
• 2020 m. išleido knygą „Žuvis medyje“.
• 2021 m. išleido knygą „Vidurio amžiaus paauglystė“.
• 2023 m. išleido knygą „Penkios meilės stichijos“.
Kūrybos bruožai
L. Vėželienė-Dirmotė domisi Penkių meilės stichijų filosofija ir Meilės stichijų psichologija. Pastaroji yra autorinė psichologijos šaka, susiejanti dvasinius gamtos dėsnius, meilės santykius ir žemiško gyvenimo esmę. O Penkių meilės stichijų idėjos į autorės įžvalgas atnešė dvasinę dimensiją su Šviesos, vilties ir tikėjimo gausa. Tai - įrodymas, kad niekas nėra neįveikiama ir beviltiškos situacijos neegzistuoja.