Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Lina Vėželienė

„Išmintimi grįsta atsakomybė už savo gyvenimą pasižymi ramybe ir pasitikėjimu.“

Lina Vėželienė-Dirmotė – psichologė, psichoterapeutė, pedagogė, dvasinio intelekto lavinimo mokytoja, terapinio šokio instruktorė. Populiarių psichologijos knygų autorė, tokių kaip „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ (2018), ,,Žuvis medyje. Psichologo atsakymai į gyvenimo klausimus“ (2020), ,,Vidurio amžiaus paauglystė, arba ką veikti po 50-ies?“ (2021). 2016 m. L. Vėželienė-Dirmotė įkūrė ,,Gyvosios psichologijos“ centrą, kuris 2023 m. reorganizuotas į Gamtos ir žmogaus vienovės studijų centrą.

Išdėstymas:

Lina Vėželienė

14,64€

Iš esmės ši knyga apie meilę. Dirbdama psichoterapinį darbą atradau dėsningumą: kiek žmogus geba mylėti ir kiek yra kitų mylimas, tiek jis ir sveikas. Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, populiaraus tinklaraščio Gyvoji psichologija ir daugybės psichologinių straipsnių autorė. Konsultuoja individualia..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Lina Vėželienė

13,65€

Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, knygų „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ ir „Žuvis medyje“, tinklaraščio „Gyvoji psichologija“ ir daugybės psichologinių straipsnių autorė. Konsultuoja individualiai, vadovauja psichoterapinėms, profesinio augimo ir šokio terapijos grupėms. Gyvena ir dirba Vilniuje.Ištikus vidu..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Lina Vėželienė

13,81€

Mūsų jausmai, kad ir kokie nemalonūs būtų, gali pateikti be galo daug vertingos informacijos apie tai, kur link gyvenime turime judėti.Lina Vėželienė – psichologė-psichoterapeutė, pedagogė, knygos „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ („Tyto alba“, 2018 m.), tinklaraščio „Gyvoji psichologija“ ir daugybės psichologinių straipsnių autor..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)

Biografija

2016 m. įkūrė ,,Gyvąją psichologiją". Iš pradžių tai buvo psichoedukacinis tinklaraštis, po to išsiplėtė į psichologines paslaugas teikiančią studiją. 2023 m. reorganizuotas į Gamtos ir žmogaus vienovės studijų centrą. Dabar socialinio tinklo paskyra „Gyvoji psichologija“ turi kone 11 tūkst. sekėjų.

2018 m. išleido knygą „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“. 

2020 m. išleido knygą „Žuvis medyje“. 

2021 m. išleido knygą „Vidurio amžiaus paauglystė“. 

2023 m. išleido knygą „Penkios meilės stichijos“.

Kūrybos bruožai

L. Vėželienė-Dirmotė domisi Penkių meilės stichijų filosofija ir Meilės stichijų psichologija. Pastaroji yra autorinė psichologijos šaka, susiejanti dvasinius gamtos dėsnius, meilės santykius ir žemiško gyvenimo esmę. O Penkių meilės stichijų idėjos į autorės įžvalgas atnešė dvasinę dimensiją su Šviesos, vilties ir tikėjimo gausa. Tai - įrodymas, kad niekas nėra neįveikiama ir beviltiškos situacijos neegzistuoja.