Pinigų psichologija

11,44€
17,10€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Autorius Morgan Housel
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 264
  • ISBN 9786099516837

Knygos „Pinigų psichologija“ aprašymas

Kaip mums sekasi tvarkytis su pinigais, nevisuomet priklauso nuo turimų žinių. Tai labiau susiję su mūsų elgesiu. O išmokyti elgesio yra sunku – net ir ypač sumanius asmenis.

Apie pinigus – investavimą, asmeninius finansus ir verslo sprendimus – paprastai mokoma tarsi matematikos, kai duomenys ir formulės jums tiksliai pasako, kaip elgtis. Bet realiame gyvenime žmonės finansinius sprendimus priima ne naudodamiesi skaičiuoklėmis. Jie priima juos prie pietų stalo ar susirinkimų kambaryje. Ten, kur asmeninė istorija, savita pasaulėžiūra, ego, išdidumas, rinkodara ir įvairūs motyvai susiplaka į viena.

Knygoje „Pinigų psichologija" pripažintas autorius Morganas Houselis dalijasi 19 trumpų pasakojimų, analizuojančių neretai keistą žmonių santykį su pinigais, ir moko geriau suvokti vieną reikšmingiausių dalykų gyvenime.

Morganas Houselis yra bendrovės Collaborative Fund dalininkas, anksčiau rašęs straipsnius The Wall Street Journal ir The Motley Fool. Dukart verslo žurnalistų asociacijos Society of American Business Editors and Writers apdovanojimų Best in Business Award ir The New York Times apdovanojimo Sidney Award laimėtojas, dukart Gerald Loeb Award for Distinguished Business Writing apdovanojimų už išskirtinę verslo ir finansų žurnalistiką finalininkas. 2022 m. MarketWatch jį paskelbė vienu iš 50 įtakingiausių žmonių rinkose. Be to, jis yra bendrovės Markel direktorių valdybos narys.

„Viena geriausių ir originaliausių šių laikų finansinių knygų", - Jasonas Zweigas, „The Wall Street Journal".

„Houselio įžvalgos smogia dviguba jėga: jis kalba tai, ko anksčiau niekas nekalbėjo, ir jo žodžiai turi gilią prasmę", - Howardas Marksas, „Oaktree Capital Management" valdybos pirmininkas.

„Mažai kas finansų tema rašo taip gracingai ir aiškiai kaip Morganas Houselis", - Danielis H. Pinkas, #1 New York Times bestselerių „When", „To Sell is Human" ir „Drive" autorius.

„Knygoje „Pinigų psichologija" apstu įdomių idėjų ir praktinių patarimų. Ją būtina perskaityti visiems, besidomintiems, kaip geriau tvarkytis su pinigais. Šią knygą turėtų įsigyti kiekvienas", - Jamesas Clearas, milijoninio bestselerio „Atominiai įpročiai" autorius.

„Retai sutinkamas autorius, gebantis sudėtingas temas perteikti taip intriguojančiai ir aiškiai", - Annie Duke, knygos „Thinking in Bets" autorė.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti