Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Kaip gyventi. Ką daryti

Kaip gyventi. Ką daryti

Internetu:
16,92€
Knygyne:
19,90€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Vaga
Autorius Josh Cohen
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • ISBN 9785415026722

Knygos „Kaip gyventi. Ką daryti“ aprašymas

„Kaip gyventi. Ką daryti“ - žymaus psichoanalitiko ir anglų literatūros profesoriaus knyga apie tai, kaip skaitymas gali padėti mums patirti turtingesnį ir prasmingesnį gyvenimą. 

Ko apie vaikystę mus gali išmokyti „Alisa Stebuklų šalyje“? Ar skaitydami romaną „Pokalbiai su draugais“ galime išgyventi pirmąją meilę? Ar Esteros Grynvud spindinti sėkmė ir vėlesnis žlugimas romane „Stiklo gaubtas“ padeda geriau suprasti ambicijas? Ir galiausiai – ką galime sužinoti apie mirtį iš Virginijos Woolf?

Literatūra vaidina svarbų vaidmenį mūsų gyvenime. Ji ne tik suteikia galimybę atsitraukti nuo kasdienybės ir pasimėgauti, bet yra it mūsų gyvenimo veidrodis, parodantis tai, ko galbūt nepastebime ar nesuprantame. 

Joshas Cohenas, psichoanalitikas ir šiuolaikinės literatūros teorijos profesorius, gilinasi į įsimintiniausių ir ryškiausių literatūros personažų vidinį gyvenimą. Autorius veda mus per įvairius gyvenimo etapus nuo vaikystės iki senatvės, parodydamas, kad literatūra yra gerokai daugiau nei vien prieglobstis nuo kasdienybės: per savo personažų patirtis ji gali atskleisti, kaip tapti išmintingesniems, atviresniems ir geriau pažinti save. 


Joshas Cohenas

Joshas Cohenas yra Londono Goldsmito universiteto šiuolaikinės literatūros teorijos profesorius ir privačiai praktikuojantis psichoanalitikas. Jis yra knygų ir straipsnių apie šiuolaikinę literatūrą, kultūros teoriją ir psichoanalizę autorius, tarp jų: „Kaip skaityti: Freudas“ (How to Read: Freud), „Privatus gyvenimas: kodėl mes liekame tamsoje“ (Private Life: Why We Remain in the Dark) ir „Nedarbas“ (Not Working). 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti