Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Again

„Again” romanų serija – tai vokiečių kilmės rašytojos Mona Kasten knygų ciklas, pasakojantis apie jaunų žmonių gyvenimo peripetijas, problemas, meilę. Pati rašytoja viena ryškiausių „New Adult” žanro atstovių Vokietijoje, už savo kūrinius apdovanota reikšmingomis premijomis, knygas leidžianti daugiatūkstantinias tiražais. „Again” knygų seriją sudaro šios knygos: „Pradėti”, „Pasitikėti”, „Jausti”. 

Išdėstymas:
elakcija -30%

Mona Kasten

Internetu:
10,57€
Knygyne:
15,10€
Sutaupote:
4,53€

Pradėti viską iš pradžių – karščiausias Alijos Harper noras. Ji persikrausto studijuoti į mažą miestelį Vudshilą, palikdama tėvų namus, gyvenimo juose taisykles ir praeities vaiduoklius toli nuo savęs. Bet ji nesitikėjo, kad teks nuomotis butą drauge su arogantišku vaikinu. Nors Keidenas Vaitas, tatuiruotas akiplėša, neapsakomai patrauklus, Al..

elakcija -30%

Mona Kasten

Internetu:
10,67€
Knygyne:
15,25€
Sutaupote:
4,58€

Kai Dona Edvards pirmą kartą pamato Spenserį Kosgreivą, tą pačią akimirką supranta turėsianti bėdų, daug bėdų. Seksualus, žavus ir linksmas vaikinas – kaip tik tokie jai patinka – išsyk pradeda su ja flirtuoti. Bet Dona yra sau prisiekusi nė nesiartinti prie vyrų. Žmogus, kuriuo mergina kadaise pasitikėjo, paliko jos širdyje gilias žaizdas, ji lig ..

elakcija -30%

Mona Kasten

Internetu:
10,67€
Knygyne:
15,25€
Sutaupote:
4,58€

Jaunoji Sojer Dikson garsėja kaip vienišė. Po tėvų mirties ji nieko neprisileidžia prie savo širdies. Viskas pasikeičia, kai ji susipažįsta su Aizeku Grantu. Su nemadingais akiniais, vilkintis keistus drabužius, jis – visiška priešingybė vaikinams, kuriuos ji paprastai susižvejoja. Bet kai Aizekui nusibosta būti vienišam, jis prašo Sojer padėti, ir..

Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (viso puslapių - 1)