Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Aušvico tatuiruotojas

„Aušvico Tatuiruotojas” ir „Cilkos kelias” – tai autorės Heather Morris parašytas dviejų dalių pasakojimas apie Antrojo pasaulinio karo žiaurumus patyrusius žmones: Leilą Sokolovą ir Cilką Klein. Pirmoji knyga „Aušvico tatuiruotojas pasirodė 2018 ir kaip mat šoko į bestselerių sąrašų viršūnes. Ilgą laiką savo istorijos neviešinęs, 2003 metais Leilas Sokolovas nusprendė atsiverti autorei H. Morris ir atskleisti sukrečią istoriją apie patirtą Holokaustą. Romanas „Aušvico tatuiruotojas“ sulaukė didelės sėkmės ir buvo išverstas į daugiau nei 40 užsienio kalbų. Po kurio laiko rašytoja išleido istorijos tęsinį „Cilkos kelias”, kuris pasakoja apie drąsiausią Leilo Sokolovo pažinotą žmogų – Cilką Klein ​​– jauną merginą, kuriai gyvenimas nepagailėjo sunkumų. Išgyvenusi Aušvico kontrentracijos stovykloje, ji buvo apkaltinta kolaboracija su naciais ir ištremta į Sibirą, kuriame jos laukė tragiški išbandymai. 

Išdėstymas:
akcija

Heather Morris

10,81€

Paremta tikra Cilkos Klein nepaprasto likimo istorijaGrožis išgelbėjo jai gyvybę – ir pasmerkė ją kančiai1942-aisiais šešiolikmetė Cilka Klein ištremiama į Aušvico-Birkenau koncentracijos stovyklą. Vyresnysis karininkas Švarchuberis, neatsispyręs jos jaunystei ir grožiui, netrukus ją paskiria mirtininkių bloko viršininke ir priverčia tapti savo mei..

Turime sandėlyje

akcija

Heather Morris

10,25€

Paremta tikra Leilo Sokolovo meilės ir išlikimo istorija. Ištatuiravau numerį ant jos rankos, o ji ištatuiravo savo vardą ant mano širdies. Liudijimais grįstas autorės debiutinis romanas „Aušvico tatuiruotojas“, užkariavęs pasaulines knygų bestselerių viršūnes ir iki šiol iš jų nesitraukiantis. Išverstas į daugiau kaip 45 kalbas ir visame pasaulyje..

Turime sandėlyje

Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (viso puslapių - 1)