Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Aušvico tatuiruotojas

Tai - autorės Heather Morris parašytas dviejų dalių pasakojimas apie Antrojo pasaulinio karo žiaurumus patyrusius žmones: Leilą Sokolovą ir Cilką Klein. Pirmoji knyga „Aušvico tatuiruotojas" pasirodė 2018 m. ir kaip mat šoko į bestselerių sąrašų viršūnes. Ilgą laiką savo istorijos neviešinęs, 2003 m. Leilas Sokolovas nusprendė atsiverti autorei H. Morris ir atskleisti sukrečiančią istoriją apie patirtą Holokaustą. Romanas „Aušvico tatuiruotojas” sulaukė didelės sėkmės ir buvo išverstas į daugiau nei 40 užsienio kalbų. Po kurio laiko rašytoja išleido istorijos tęsinį „Cilkos kelias”, kuris pasakoja apie drąsiausią Leilo Sokolovo pažinotą žmogų – Cilką Klein ​​– jauną merginą, kuriai gyvenimas nepagailėjo sunkumų. Išgyvenusi Aušvico kontrentracijos stovykloje, ji buvo apkaltinta kolaboracija su naciais ir ištremta į Sibirą, kuriame jos laukė tragiški išbandymai. 

H. Morris kilusi iš Naujosios Zelandijos. Dabar gyvena Australijoje. Kelerius metus dirbdama valstybinėje Melburno ligoninėje, ji studijavo ir rašė scenarijus, iš kurių vieną pasirinko „Oskarą" pelnęs JAV scenaristas. 2003 m. H. Morris buvo supažindinta su pagyvenusiu džentelmenu. Diena, kai ji sutiko Leilą Sokolovą, pakeitė jųdviejų gyvenimus. Iš pradžių H. Morris parašė Leilo istoriją kaip scenarijų, kuris užėmė aukštą vietą tarptautiniuose konkursuose, o paskui ją pertvarkė į savo debiutinį romaną „Aušvico tatuiruotojas".

Heather Morris

12,82€

Turime sandėlyje

Heather Morris

12,15€

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

2 prekės