Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Aušvico tatuiruotojas

Aušvico tatuiruotojas

Internetu:
12,15€
Knygyne:
14,65€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 256
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9786094792038

Knygos „Aušvico tatuiruotojas“ aprašymas

Pagrįsta tikra istorija. Liudijimais paremtas Heather Morris debiutinis romanas „Aušvico tatuiruotojas“ užkariavo bestselerių viršūnes. Išverstas į daugiau nei 45 kalbas. Visame pasaulyje parduotas daugiau nei 3 mln. egzempliorių tiražu.

H. Morris - kino scenarijų kūrėja, rašytoja. 2003 m. susipažino su senyvu vyru. Tai buvo Leilas Sokolovas. Jųdviejų draugystei sutvirtėjus, Leilas patikėjo H. Morris Holokaustu išgyventus siaubus.. 

1942 m. Leilas, žydas iš Slovakijos, ištremiamas į Aušvico koncentracijos stovyklą. Jis moka kelias kalbas, tad priverčiamas tapti Tätowierer. Jo darbas – amžinais ženklais pažymėti kalinius. Kartą Leilas išvysta išsigandusią merginą Gitą. Ji laukia eilėje. Kol numeris 4562 bus ištatuiruotas ant rankos. Leilas patiria meilę iš pirmo žvilgsnio. Jis prisiekia. Išgyvens pats ir išgelbės Gitą. 

Kūrinys – vienas perkamiausių Lietuvoje. Savo stiliumi primena B. Sruogos knygą „Dievų miškas". Patiks biografinių romanų apie koncentracijos stovyklas gerbėjams. 

H. Morris kilusi iš Naujosios Zelandijos. Dabar gyvena Australijoje. Kelerius metus dirbdama valstybinėje Melburno ligoninėje, ji studijavo ir rašė scenarijus, iš kurių vieną pasirinko „Oskarą" pelnęs JAV scenaristas. 2003 m. Heather buvo supažindinta su pagyvenusiu džentelmenu. Diena, kai ji sutiko Leilą Sokolovą, pakeitė jųdviejų gyvenimus. Iš pradžių Heather parašė Leilo istoriją kaip scenarijų, kuris užėmė aukštą vietą tarptautiniuose konkursuose, o paskui ją pertvarkė į savo debiutinį romaną „Aušvico tatuiruotojas".

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti