Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Aušvico tatuiruotojas

Aušvico tatuiruotojas

Internetu:
12,15€
Knygyne:
14,65€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2019
  • Puslapiai 256
  • Leidykla Baltos lankos
  • ISBN 9786094792038

Knygos „Aušvico tatuiruotojas“ aprašymas

Paremta tikra Leilo Sokolovo meilės ir išlikimo istorija. Ištatuiravau numerį ant jos rankos, o ji ištatuiravo savo vardą ant mano širdies. Liudijimais grįstas autorės debiutinis romanas „Aušvico tatuiruotojas“, užkariavęs pasaulines knygų bestselerių viršūnes ir iki šiol iš jų nesitraukiantis. Išverstas į daugiau kaip 45 kalbas ir visame pasaulyje parduotas daugiau kaip 3 milijonų egzempliorių tiražu.

„Nuoširdžiai ir jaudinamai sugebėta papasakoti tai, kas, rodos, nepapasakojama.“ - Sunday Times

Knygos autorė Heather Morris kino scenarijų kūrėja, rašytoja. 2003-iaisiais ji buvo supažindinta su senyvu ponu, kuris, „galimas daiktas, turi istoriją, kurią verta papasakoti“. Diena, kai Heather susitiko su Leilu Sokolovu, pakeitė jų gyvenimus. Pastarųjų draugystei išaugus, Leilas patikėjo slapčiausias Holokausto laikotarpyje išgyventas patirtis.. Taip gimė Leilo Sokolovo liudijimu paremtas autorės kūrinys. 

1942-ųjų balandį Leilas Sokolovas, žydas iš Slovakijos, ištremiamas į Aušvico koncentracijos stovyklą. Leilas kalba keliomis kalbomis, tad priverčiamas tapti Tätowierer, kurio užduotis – amžinais ženklais, vėliau tapsiančiais vienu ryškiausių Holokausto simbolių, pažymėti stovyklos kalinius.

Vieną dieną Leilas, kalinys nr. 32407, pamato drebančią ir išsigandusią jauną merginą vardu Gita, laukiančią eilėje, kol numeris 4562 bus ištatuiruotas ant jos rankos. Leilui – žavingam šelmiui ir moterų numylėtiniui – tai meilė iš pirmo žvilgsnio. Po šio susitikimo jis tvirtai apsisprendžia - privalo išgyventi pats ir išgelbėti Gitą. 

Taip prasideda vienas ryškiausių ir drąsiausių, sukrečiantis, kartu viltingas ir nepamirštamas Holokausto pasakojimas: Aušvico tatuiruotojo meilės ir išlikimo istorija.

Knyga – viena perkamiausių Lietuvoje. Kai svarbu ne KAS papasakota, bet KAIP papasakota. Savo stiliumi iš dalies primena B. Sruogos kūrinį „Dievų miškas", tad patiks biografinių romanų apie koncentracijos stovyklas gerbėjams. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti