Trys seserys

17,77€
20,90€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Baltos lankos
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 432
  • ISBN 9786094797163

Knygos „Trys seserys“ aprašymas

Tai skausmo, drąsos ir meilės sunkiausiais laikais kupinas pasakojimas, paremtas tikra trijų seserų –  Cibės, Magdos ir Livijos – istorija apie pažadą, jas išgelbėjusį nuo mirties.

Jų istorija suspaus širdį.

Jų kelionė suteiks  vilties.

Niekada neužmiršite jų vardų.

Būdamos dar mažytės Cibė, Magda ir Livija pažada savo tėvui: kad ir kas benutiktų, jos visada liks kartu. Po daugelio metų, vos šešiolikos, Livė ištremiama į Aušvico-Birkenau koncentracijos stovyklą. Prisimindama duotą pažadą, devyniolikmetė Cibė seka paskui, pasiryžusi apsaugoti seserį arba mirti kartu. Aštuoniolikmetė Magda lieka slapstytis su motina ir seneliu. Deja, galiausiai ir ji atsiduria siaubingoje koncentracijos stovykloje. Trys seserys, vėl susitikusios Aušvice-Birkenau, prisimena tėvą ir šįkart viena kitai pažada: jos išgyvens ir taip nugalės blogį.

„Trys seserys“ – tarptautinio bestselerio nr. 1 „Aušvico tatuiruotojas“ autorės Heather Morris naujas romanas.

Tarptautinis knygų leidybos ir prekybos žurnalas „Publishers Weekly“ aptardama naujausią autorės darbą rašo: „H. Morris romane dokumentuoja seserų Meller gyvenimus nuo pat vaikystės iki senatvės, meistriškai supindama fikciją su tikrais faktais ir seserų pasakojimais.“

Heather Morris (Hetera Moris, gim. Naujojoje Zelandijoje) – tarptautinių bestselerių autorė, su begaline aistra pasakojanti istorijas apie tvirtybę, išgyvenimą ir viltį. Jos debiutinis romanas „Aušvico tatuiruotojas“ tapo vienu populiariausių XXI amžiaus romanų – knygos parduota jau dvylika milijonų egzempliorių visame pasaulyje. O kartu su vėlesnėmis H. Morris knygomis „Cilkos kelias“, „Vilties istorijos“ ir naujausiu romanu „Trys seserys“ – per penkiolika milijonų egzempliorių.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti