Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

Lyderystė

Lyderystė - tai asmeninių savybių rinkinys, kuris nulemia gebėjimą aplink sutelkti kitus žmones bei daryti jiems įtaką. Lyderystę nagrinėjantys mokslininkai išskiria charizmatinės, tarnaujančios, situacinės, asmeninės, šiuolaikinės bei transformacinės lyderystės rūšis.

Išdėstymas:
elakcija -30%

Liz Fosslien, Mollie West Duffy

Internetu:
10,11€
Knygyne:
14,45€
Sutaupote:
4,34€

„Privaloma perskaityti knyga, užtikrintai paneigianti mintį, jog emocijoms darbe – ne vieta. Knyga, siūlanti kelią į ateities darbo aplinką, kokioje aš pati norėčiau dirbti: emocionaliai ekspresyvią ir kartu pagarbią bei orientuotą į rezultatus". – Susana Cain, „Tyla. Introvertų galia pasaulyje, kuris nesiliauja kalbėjęs" autorėKaip neleisti „ofiso..

elakcija -30%

sud. Jean-Francois Marmion

Internetu:
14,38€
Knygyne:
20,55€
Sutaupote:
6,17€

Pagaliau kvailumas paaiškintas! Ir tą padarė keli itin protingi pasaulio žmonės. Tarp jų Nobelio premijos laureatas, psichologas Daniel Kahneman, profesorius, elgsenos ekonomikos ekspertas Dan Ariely, psichologijos profesorė Alison Gopnik, Harvardo universiteto profesorius ir psichologas Howard Gardner, neuromokslininkas Antonio Damasio, Harvardo u..

elakcija -30%

David Burkus

Internetu:
11,44€
Knygyne:
16,35€
Sutaupote:
4,91€

Ši knyga pretenduoja tapti geriausiu verslo pertvarkymo priemonių rinkiniu. Lietuviškų šaknų turintis amerikietis, pripažintas verslo vadybos ekspertas, bestselerių autorius, apdovanojimus pelniusių tinklalaidžių (angl. podcasts) kūrėjas David Burkus šioje knygoje dalijasi mintimis apie esmines valdymo koncepcijas ir mokslo tyrimais pagrįstas šios ..

elakcija -30%

Phil Knight

Internetu:
10,92€
Knygyne:
15,60€
Sutaupote:
4,68€

1963-iaisiais su 50 dolerių pradiniu kapitalu įkurtos kompanijos metinės pajamos buvo 8 tūkstančiai dolerių, šiandien siekia 30 milijardų. NIKE ženkliukas – šuoras – visame pasaulyje yra labiausiai atpažįstamas prekės ženklas. Kompanijos sėkmė studijuojama prestižiniuose pasaulio universitetuose ir pripažįstama, jog tai ne..

elakcija -30%

Phil Knight

Internetu:
13,93€
Knygyne:
19,90€
Sutaupote:
5,97€

..

elakcija -30%

Robin Sharma

Internetu:
6,37€
Knygyne:
9,10€
Sutaupote:
2,73€

Šios knygos „Šventasis, banglentininkas ir vadovas" puslapiuose aprašytas nepaprastas, ypatingas vyksmas, kai žmogus gyvenimą sukuria iš naujo ir vėl susilieja su prigimtine savo esybe. Knygoje įtaigiai dera gili išmintis ir praktiškos gyvenimo pamokos, jos padės jums suvokti tauriausia..

elakcija -30%

Saulius Jovaišas, Valerija Buzėnienė

Internetu:
9,73€
Knygyne:
13,90€
Sutaupote:
4,17€

„Kodėl vieni randa, o kiti – ne? Ką daro tie, kuriems pavyksta pritraukti ir teisingai atsirinkti darbuotojus? Kaip atrinktuosius tinkamai įvesti, kad jie ne tik efektyviai dirbtų, bet ir būtų įsitraukę, motyvuoti bei liktų įmonėje? Kaip išlaikyti tuos, kurių reikia visiems kitiems? Šioje knygoje bandome atsakyti į &sca..

elakcija -20%

Tomas Misiukonis

Internetu:
12,72€
Knygyne:
15,90€
Sutaupote:
3,18€

Tomas Misiukonis – OVC Consulting partneris ir konsultantas. Daugiau negu dešimt metų veda individualius koučingo pokalbius bei komandų koučingo sesijas. Tomas taip pat moko vadovus ugdymo principų, padeda organizacijoms kurti ir vystyti įvairias vidines tobulėjimo iniciatyvas. Baigęs Vilniaus ir Oxford Brookes universitetus, kur įgijo verslo vadyb..

elakcija -30%

John C. Maxwell

Internetu:
11,30€
Knygyne:
16,15€
Sutaupote:
4,85€

Nenorėdami paleisti iš rankų sėkmės sparčiai besikeičiančiame pasaulyje, lyderiai privalo būti lankstūs ir gabūs prisitaikyti prie neišvengiamų lyderystės pokyčių. Šie pokyčiai daro teigiamą poveikį organizacijoje ir skatina asmeninį tobulėjimą. Tačiau norint to pasiekti būtina keisti   mąstymą, veiksmus ir vadovavimo..

elakcija -30%

Alisa Miniotaitė, Ignas Staškevičius

Internetu:
10,11€
Knygyne:
14,45€
Sutaupote:
4,34€

Dr. Alisa Miniotaitė Tarptautinės bendrovės ALISA MANAGEMENT LABORATORY įkūrėja, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Vadovų magistrantūros Lyderystės programos vadovė.  Veda mokymus, konsultuoja Lietuvos ir užsienio bendroves. Laidų bei straipsnių autorė, aistringa slidininkė ir keliautoja, mama. Ignas Staškevičius Gimė 197..

elakcija -30%

Mark Goulston, John Ullmen

Internetu:
8,92€
Knygyne:
12,75€
Sutaupote:
3,83€

Ši knyga – apie siekių įgyvendinimą, kuriant ilgalaikius ir artimus ryšius, apie teigiamą poveikį žmonėms ir šiek tiek kitokią įtaką negu ta, apie kurią esame įpratę skaityti tokio pobūdžio knygose. Tikroji įtaka yra pa¬stangos suprasti kito žmogaus siekius, jausmus ir glaudžiai bendradar¬biauti siekiant gerų rezu..

elakcija -30%

Brian Tracy

Internetu:
2,76€
Knygyne:
3,95€
Sutaupote:
1,19€

Turbūt svarbiausias faktas, atskleistas psichologų ir sėkmės tyrinėtojų, yra šis: 95 procentai visų minčių, jausmų, veiksmų bei pasiekimų yra įpročių rezultatas. Jūs esate susiformavę daugybę sąlyginių refleksų, kurie bemaž visose situacijose verčia jus elgtis automatiškai. Gera žinia ta, kad įmanoma išsiugdyti naujus įproči..

elakcija -20%

Scott Galloway

Internetu:
13,52€
Knygyne:
16,90€
Sutaupote:
3,38€

Ar šios bendrovės yra keturi dievo, meilės, sekso ir vartojimo raiteliai, skatinantys žmones judėti į priekį? O gal jos – keturi apokalipsės raiteliai? Į abu klausimus vertėtų atsakyti „taip“. [...] Kaip šios bendrovės įgijo tiek galios? Kaip negyvos, pelno siekiančios organizacijos gali taip įsitvirtinti mūsų sieloj..

elakcija -30%

Klaus Schwab, Nicholas Davis

Internetu:
13,65€
Knygyne:
19,50€
Sutaupote:
5,85€

Norint suvokti ketvirtosios pramonės revoliucijos reikšmę ir pakreipti ją visų žmonių naudai, reikia mąstyti ir veikti naujai. Pasaulio ekonomikos forumo įkūrėjo ir vykdomojo pirmininko Klauso Schwabo knygoje „Ketvirtosios pramonės revoliucijos valdymas“ tyrinėjama technologinė pažanga proveržį išgyvenančiose srityse: n..

akcija -30%

Giedrius Drukteinis

9,34€ 13,35€

Sutaupote:
4,01€

„Google“, „Facebook“, „Ryanair“, „BMW“, „Calvin Klein“ ir daugybės kitų sėkmingų kompanijų istorijos prasidėjo nuo žmonių – nebūtinai genijų, gimusių turtingose šeimose ar turėjusių įtakingų pažįstamų. Verslo magnatų, mados kūrėjų, socialinių tinklų guru praeitis daug margesnė..

elakcija -30%

Karolis Pertyla

Internetu:
9,03€
Knygyne:
12,90€
Sutaupote:
3,87€

Tai pirmoji knyga Lietuvoje detaliai sujungianti LEAN, Šešių sigmų ir Apribojimų teorijos metodologijas bei kelianti klausimus: kodėl daugeliui Lietuvos įmonių nepavyksta įsidiegti LEAN? Kodėl daugumai įmonių, ateityje mėginsiančių įsidiegti LEAN, to padaryti nepavyks? Ką praranda Lietuvos įmonės, jau sėkmingai įsidiegusios LEAN, tači..

ispardavimas -15%

Jack Makani

Internetu:
6,44€
Knygyne:
9,20€
Sutaupote:
2,76€

Jūsų vidinę būseną lemia ne tai, ką apie ką nors galvojate (turinys), o kaip apie tai galvojate (forma). Vadinasi, galite daryti įtaką savo vidinei būsenai ir taip kartu pakeisti prasmę. Jack Makani, psichoterapeutas, vienas pirmųjų Europoje neurolingvistinio programavimo (NPL) ir koučingo trenerių, jau 26 metus visame pasaulyje veda asmeninio tobu..

elakcija -30%

John C. Maxwell

Internetu:
10,46€
Knygyne:
14,95€
Sutaupote:
4,49€

„21 nepaneigiamas lyderystės dėsnis“ – tai jau antroji pasaulyje lyderystės guru tituluojamo Johno C. Maxwello knyga, išleista lietuvių kalba. „Ši knyga – tai tarsi viso autoriaus gyvenimo manifestas, leidžiantis pažinti jį kaip žmogų ir suprasti jo skelbiamos lyderystės filosofiją“, – teigia ..

elakcija -30%

Tomas Misiukonis, Almanta Jakštaitė - Vinkuvienė

Internetu:
12,53€
Knygyne:
17,90€
Sutaupote:
5,37€

Apie autorius: Tomas Misiukonis yra OVC Consulting kompanijos partneris ir konsultantas. Savo darbinėje praktikoje jis individualiai konsultuoja vadovus, veda ugdymo ir lyderystės mokymus. Tomas taip pat yra knygų „Koučingo praktika vadovams“, „Koučingo technikos“ autorius, knygų „Dėmesio grupė“ ir „Boso valanda“ bendraautoris. Almanta Jakštaitė-Vi..

elakcija -30%

Lina Preikšienė

Internetu:
6,26€
Knygyne:
8,95€
Sutaupote:
2,69€

Lina Preikšienė – konsultacijų kompanijos „Grand Partners“ vyriausioji verslo konsultantė, organizacijų psichologė, mokymų trenerė. Nuo 2001-ųjų yra sukūrusi daug autorinių mokymų potencialiems ir esamiems vadovams. Konsultuoja vadovus, diegia personalo srities projektus įmonėse, atlieka organizacijų bei personalo tyrimus. ..

elakcija -30%

Dale Carnegie

Internetu:
7,87€
Knygyne:
11,25€
Sutaupote:
3,38€

Neleiskite pavadinimui jūsų suklaidinti – ši knyga tikrai nėra apie tai, kaip manipuliuoti žmonėmis, o apie tai, kaip su jais susidraugauti! Dale’as Carnegie’is – vienas žinomiausių praėjusio amžiaus bendravimo guru, o ši knyga – pagrindinis jo veikalas, parduotas daugiau kaip 30 milijonų tiražu visame pa..

Rodoma nuo 1 iki 21 iš 33 (viso puslapių - 2)

Kalbant apie lyderystę egzistuoja amžinas klausimas: lyderiais gimstama ar tampama? Naujausi tyrimai rodo, jog didžioji dalis žmonių lyderio savybes gali išsiugdyti, tačiau norint tai pasiekti, reikia daug mokytis ir kaupti patirtis. Būtent tam ir yra skirtos lyderystės knygos, kuriose analizuojama: kas yra sėkmingas lyderis ir kaip juo tapti? Šios žinios yra ypač naudingos svarbias pareigas užimantiems žmonėms, nes vadovavimas ir lyderystė – tai du neatsiejami komponentai siekiant pripažinimo.