Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

10 klasei

Išdėstymas:

Ransom Riggs

16,07€

Be galo neįprastoje ir vaizduotę kurstančioje Džeikobo Portmano istorijoje laukia jaudinantys lemtingi posūkiai. Siekdamas išgelbėti savo ypatinguosius draugus, įkalintus stipriai saugomoje tvirtovėje, Džeikobas turės nukakti į patį vargingiausią ir bjauriausią Viktorijos laikų Anglijos lūšnyną. Kelionėje jam padės atrasta nauja didžiulė galia ir b..

Turime sandėlyje

Charles Dickens

21,17€

„Oliveris garsiai klykė. Jeigu būtų žinojęs esąs našlaitis, paliktas parapijos seniūnų ir prižiūrėtojų gailestingajai globai, gal būtų rėkęs dar garsiau.“Nuo gimimo Oliveris Tvistas buvo pasmerktas negailestingam likimui. Augdamas prieglaudoje jis patyrė vien nepriteklius ir žiaurumą. Ūgtelėjęs berniukas pabėga iš našlaičių prieglaudos, bet geresni..

Turime sandėlyje

Sohn Won-pyung

15,98€

Nepaprasta istorija apie draugystės galią ir savęs pažinimąKai mama nupasakodavo situaciją, turėdavau jai pritaikyti emociją. Ką reikia pajusti, kai kas nors paduoda skanių valgių? Teisingas atsakymas – džiaugsmą ir padėką. Ką reikia pajusti, kai kas nors įskaudina? Pyktį. Maždaug taip.Jundžė kitoks nuo gimimo. Jis nejaučia emocijų – nei džiaugsmo ..

Turime sandėlyje

Ransom Riggs

16,66€

Šešiolikmetis Džeikobas Portmanas įsitikinęs, kad jo gyvenimas yra ir bus niekuo neypatingas. Vaikystėje jis žavėjosi savo seneliu. Jo nuotykių kupinu gyvenimu. Stulbinančiais pasakojimais apie pabaisas ir ypatingus vaikus. Tačiau Džeikobas užaugo. Dabar senelio istorijos jam atrodo tik pramanai, kuriais net gėdijasi tikėjęs. O keistos senos nuotra..

Turime sandėlyje

George Orwell

9,05€

Skaitytojams nuo 14 metų. Visi gyvuliai lygūs, bet kai kurie – lygesni.Tai buvo eilinis ūkis, kol... gyvuliai nesukilo.Jie atsikrato neatsakingo ūkio savininko, o valdžią perima du jauni kuiliai. Likę gyvuliai dėl gudrių kuilių kalbų įsitikinę, kad gyvenimas gerėja, bet, santvarkai keičiantis, svajos apie laisvę ir lygybę virsta nauja priespau..

Turime sandėlyje

Juozas Grušas

12,03€

Tai – vaizduojamos epochos dvasia alsuojanti, bet ir šiandien aktualumo neprarandanti tragikomedija. „Meilė, džiazas ir velnias“ (1967) pasakoja apie jaunus bastūnus – Andrių, Julių ir Luką. Svaigalai, cigaretės, konfliktai su tėvais ir negebėjimas susivaldyti veda į destrukciją. Į meilės ir mirties šokį džiazo ritmu įtraukiama likimo mėtyta i..

Turime sandėlyje

elakcija

Stefan Zweig

12,72€

Garsaus austrų rašytojo Stefano Zweigo (1881–1942) psichologinis romanas „Širdies nerimas“, kaip ir geriausios šio autoriaus novelės, gvildena painų žmogaus jausmų ir minčių pasaulį bei dvasiniame gyvenime iškylančias moralines dilemas.Pagrindinis romano veikėjas – jaunas išvaizdus leitenantas vakarėlio metu pakviečia šeimininko dukrą šokiui, nepas..

Turime sandėlyje

George Orwell

6,59€

„Visi gyvuliai lygūs, bet kai kurie lygesni už kitus.“Tai neabejotinai svarbiausias grožinės politinės satyros kūrinys, G. Orvelo parašytas XX a. Didžiojoje Britanijoje. Knygoje autorius suteikia savo personažams realių istorinių asmenybių bruožus.   Apysaka "Gyvulių ūkis", įkvėpta Rusijos revoliucijos, nors mintis parašyti šią ..

Turime sandėlyje

Erich Maria Remarque

11,37€

Vokiečių rašytojo Ericho Marijos Remarko romanas „Vakarų fronte nieko naujo“ – viena iškiliausių ir populiariausių XX a. pasaulinės literatūros viršūnių, laikomas bene išraiškingiausiu „prarastosios kartos“ rašytojų manifestu ir įtaigiausiu kūriniu apie karą. Ericho Marijos Remarko romanai, atspindintys Pirmojo pasaulinio karo metus ir pokario..

Turime sandėlyje

Alvydas Šlepikas

10,54€

POPULIARUSIS ROMANAS APIE VILKO VAIKUSTikrais faktais pagrįstas romanas kalba apie vieną iš mūsų istorijos baltųjų dėmių – skaudžią „vilko vaikų“ patirtį. Po Antrojo pasaulinio karo Rytprūsių vokietės, kad išgelbėtų savo vaikus, siuntė juos anapus Nemuno. Ir šie ėjo į Lietuvą, dirbo pas ūkininkus, elgetavo, o sunkiai uždirbtą maistą nešė savo badau..

Turime sandėlyje

Golding William

10,16€

Jaunimui nuo 14 m.Kur yra riba tarp žmogaus ir žvėries? Kas žmogų daro žmogumi? Pritrenkianti filosofinė alegorija. Vienas įtaigiausių pasakojimų apie sielos tamsą.Grupė berniukų po lėktuvo katastrofos patenka į negyvenamą salą. Juos vilioja laisvė. Galimybė gyventi be suaugusiųjų kontrolės. Visus jungia draugystė. Noras išsigelbėti. Baimė, neapyka..

Turime sandėlyje

Ruta Sepetys

14,71€

1945 m. žiema. 4 jauni žmonės: 2 vokiečiai, lietuvė, lenkė. 4 paslaptys. Jų keliai susikerta, bėgant su tūkstančiais kitų nuo puolančios sovietų kariuomenės. Jų tikslas – pakliūti į „Wilhelm Gustloff“, laivą, juos išgelbėsiantį nuo okupantų.1945 m. pradžioje, puolant sovietų kariuomenei, vokiečių karinės pajėgos chaotiškai traukiasi į Vokietiją. Dr..

Turime sandėlyje

Kazys Boruta

5,80€

„BALTARAGIO MALŪNAS“ – meistriškiausias Kazio Borutos kūrinys, vienas originaliausių XX a. lietuvių literatūros romanų. Stebuklingi nutikimai, atgaivinti mitai, romantiška meilė ir nelabojo pinklės – nuostabi istorija pasmerkta neblėstančiam populiarumui: ji išversta į daugelį pasaulio kalbų, pagal ją kuriami kino filmai, teatro ir baleto spektakli..

Turime sandėlyje

Victor Hugo

13,56€

Vienas garsiausių ir skaitomiausių prancūzų literatūros klasiko romanų. Paryžiaus katedra gyvai vaizduoja romantiškų, bet dramatiškų įvykių kupiną viduramžių Paryžiaus kasdienybę. Pasakojimo centre - Dievo Motinos katedra, Paryžiaus širdis. Jos papėdėje griūna ne vieno veikėjo viltys. Labiausiai sukrečia tragiška čigonų pagrobtos ir išaugintos..

Turime sandėlyje

Kazys Boruta

10,37€

Ar atneš laimę sandoris su nelabuoju?Vienišas senstelėjęs malūnininkas Baltaragis pasirašo sutartį su Pinčiuku – tai jam padės vesti mylimąją, o už tai turės atiduoti, ko neturi dabar, bet turės, kai ves. Tikrąją pažado kainą Baltaragis suvokia per vėlai. Nelabajam jis pažadėjo savo gyvenimo džiaugsmą – dukterį Jurgą. Sumanus malūnininkas pergudrau..

Turime sandėlyje

Erich Maria Remarque

13,19€

Pasaulinės literatūros klasiko, vieno iš ryškiausių XX a. vadinamosios „prarastosios kartos“ rašytojų Ericho Maria Remarque‘o romane „Trys draugai“ papasakota iš pažiūros nesudėtinga, visiems gerai pažįstama, sena kaip pats pasaulis tragiškos meilės istorija. (Beje, o kokia vyro ir moters meilė, jeigu ji išties „tikra“, galų gale nesibaigia tragišk..

Turime sandėlyje

akcija

Anthony McCarten

5,88€

Jaunimui nuo 16m.  Donaldas F. Delpis.Keturiolikos.Piktas ir sarkastiškas.Apsėstas minčių apie seksą.Tėvams ir mokytojams sunku su juo susikalbėti.Jam rūpi piratinės plokštelės ir vaizdo žaidimai.Jis piešia komiksus apie nemirtingus superherojus, negailestingus niekšus ir suvedžiotojas.Komiksuose jam gyventi kur kas geriau nei tikrovėje.T..

Turime sandėlyje

Victor Hugo

16,93€

Victoro Hugo PARYŽIAUS KATEDRA sugrįžta į knygų lentynas pasakiško grožio viršeliu ir pasaulinės klasikos vertybe tapusiu turiniu su nuostabiomis iliustracijomis!PARYŽIAUS KATEDRA – vienas pirmųjų V. Hugo romanų, parašytas 1831 m. V. Hugo parašė šį romaną norėdamas paskatinti išsaugoti autentišką, gotikinę Dievo Motinos katedrą, šiandien geriau žin..

Turime sandėlyje

akcija

Stefan Zweig

10,20€

..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Rodoma nuo 1 iki 19 iš 19 (viso puslapių - 1)