Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
akcija
Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos.2022

Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos.2022

11,72€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius John Green
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 272
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786090152041

Knygos „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos.2022“ aprašymas

Jaunimui nuo 14 metų. Rekomenduojama literatūra 10 klasei.

Jaudinanti istorija taiko tiesiai į širdį. Joje dera humoras ir liūdesys. Gyvybė ir mirtis. Meilė ir pasiaukojimas.

Nors įvyko medicinos stebuklas - auglys sumažėjo ir šešiolikmetė Heizelė laimėjo dar kelerius metus - jos likimas jau seniai nulemtas. Ligos, o gal žvaigždžių... Susitikimas vėžiu sergančių vaikų paramos grupėje su septyniolikmečiu Ogastu istoriją pasuka netikėta linkme. Jie neturi daug laiko. Abu yra pasiryžę likusias dienas praleisti kartu. Padėti vienas kitam, ieškant atsakymų į skaudžius klausimus. Būti šalia, kai to labiausiai reikia.

Ogastas, perskaitęs mėgstamiausią Heizelės knygą, lieka šokiruotas. Knyga neturi pabaigos. Ji baigiasi vidury sakinio! Nusprendęs, kad tai nesąžininga, jis suorganizuoja kelionę į Amsterdamą. Ten gyvena knygos autorius. Susitikimas su rašytoju ir kelios dienos, praleistos tik dviese... Ką patirs du jauni, gyventi ir mylėti trokštantys žmonės? 

Geriausia „GoodReads“ metų knyga. „New York Times“ bestseleris.

Johnas Michaelas Greenas (gimė 1977 m. rugpjūčio 24 d.) - amerikiečių rašytojas, „YouTube" turinio kūrėjas, podkasteris ir filantropas. Jo knygos visame pasaulyje išleistos daugiau nei 50 mln. egzempliorių tiražu, įskaitant „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos" (2012). Ji yra viena perkamiausių visų laikų knygų. J. Greeno sparčiai auganti šlovė ir savitas balsas yra laikomi veiksniais, sukėlusiais didelius pokyčius jaunimo grožinės literatūros rinkoje. Be to, kad yra rašytojas, J. Greenas žinomas dėl savo darbo internetinių vaizdo įrašų srityje. Visų pirma dėl savo „YouTube" projektų. Juos vykdė kartu su broliu Hanku Greenu.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti