Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos.2022

12,45€
14,65€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius John Green
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 272
  • ISBN 9786090152041

Knygos „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos.2022“ aprašymas

Jaunimui nuo 14 metų. Rekomenduojama literatūra 10 klasei.

Jaudinanti istorija taiko tiesiai į širdį. Joje dera humoras ir liūdesys. Gyvybė ir mirtis. Meilė ir pasiaukojimas.

Gyvenimas sunkus, bet daug sunkesnis sergant vėžiu. Nors įvyko medicinos stebuklas - auglys sumažėjo ir šešiolikmetė Heizelė laimėjo dar kelerius metus - jos likimas jau seniai nulemtas. Ligos, o gal žvaigždžių... Susitikimas vėžiu sergančių vaikų paramos grupėje su septyniolikmečiu Ogastu istoriją pasuka netikėta linkme. Tą dieną viskas pasikeitė. Jo humoro jausmas ir jos geidulingas žavesys leido ir vėl patikėti gyvenimu. 

Jie neturi daug laiko. Abu yra pasiryžę likusias dienas praleisti kartu. Padėti vienas kitam, ieškant atsakymų į skaudžius klausimus. Būti šalia, kai to labiausiai reikia. Jiedu yra žvaigždžių įsimylėjėliai, kurie tarsi sielos draugai dalijasi intymiausiomis akimirkomis ir vertina vienas kitą.

Ogastas, perskaitęs mėgstamiausią Heizelės knygą, lieka šokiruotas. Knyga neturi pabaigos. Ji baigiasi vidury sakinio! Nusprendęs, kad tai nesąžininga, jis suorganizuoja kelionę į Amsterdamą. Ten gyvena knygos autorius. Susitikimas su rašytoju ir kelios dienos, praleistos tik dviese... Ką patirs du jauni, gyventi ir mylėti trokštantys žmonės? 

Heizelė yra įkvėpėja, tokia drąsi ir, nors ir išsigandusi bei kenčianti skausmą, skaitytojas šio skausmo tikrai nepajaus – ji sutelkia dėmesį į tai, kas sumažintų ne tik fizinę, bet ir vidinę kančią, brangindama kiekvieną jai likusią gyvenimo akimirką. Juk niekas nėra amžinas, net prisiminimas.

Šioje istorijoje yra neapsakomai daug skausmo, tačiau stebuklingos akimirkos, nuostabiai unikalios, šią patirtį paverčia nepaprastai vertinga. Neabejotinai tragiška istorija, priversianti vėl ir vėl ašaroti, palies kiekvieno skaitytojo širdį. Autoriaus sukurti personažai – neįtikėtinai tikri, kurių neįmanoma nepamilti. Tai žmonės, kurie suvokdami gyvenimo trapumą gyvena taip, kaip nori, ir myli kitaip nei kiti. Michael Green meistriškai perteikia tai, ką jaučia su klastinga liga kovojantys paaugliai ir jų tėvai.

Geriausia „GoodReads“ metų knyga. „New York Times“ bestseleris.

Johnas Michaelas Greenas (gimė 1977 m. rugpjūčio 24 d.) - amerikiečių rašytojas, „YouTube" turinio kūrėjas, podkasteris ir filantropas. Jo knygos visame pasaulyje išleistos daugiau nei 50 mln. egzempliorių tiražu, įskaitant „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos" (2012). Ji yra viena perkamiausių visų laikų knygų. J. Greeno sparčiai auganti šlovė ir savitas balsas yra laikomi veiksniais, sukėlusiais didelius pokyčius jaunimo grožinės literatūros rinkoje. Be to, kad yra rašytojas, J. Greenas žinomas dėl savo darbo internetinių vaizdo įrašų srityje. Visų pirma dėl savo „YouTube" projektų. Juos vykdė kartu su broliu Hanku Greenu.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti