Vėžliai iki begalybės

10,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius John Green
Informacija
  • Metai 2023
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 288
  • ISBN 9786090155196

Knygos „Vėžliai iki begalybės“ aprašymas

Šešiolikmetė Aza niekuomet negalvojo bandysianti išnarplioti paslaptingai dingusio milijardieriaus Raselo Piketo paslaptį. Tačiau šimto tūkstančių dolerių atlygis ir nuotykių ištroškusi geriausia draugė Deizė suvilioja ją įsitraukti į mįslingas paieškas. Viską dar smarkiau sumaišo staigi pirmoji meilė – Aza įsimyli Piketo sūnų Deivisą. 

Aza mėgina būti gera dukra, gera mokinė, gera draugė ir netgi gera detektyvė. Drauge ji aklinai įstrigusi savo minčių chaose. Jos kasdienė kova su netramdamomis mintimis iškreipia realybę ir žlugdo svajones.

„Vėžliai iki begalybės“ – atvira šokiruojanti istorija apie sunkią psichologinę ligą, meilę, ryžtą ir visą gyvenimą trunkančią draugystę.

„Tai mano pirmasis bandymas atvirai parašyti apie sutrikimą, su kuriuo kovojau nuo pat ankstyvos vaikystės. Istorija išgalvota, bet kartu ji ir apie mane asmeniška“, – teigia knygos autorius Johnas Greenas.

Johnas Greenas (g. 1977 m. rugpjūčio 24 d.) – amerikiečių rašytojas, bestselerių „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“, „Aliaskos beieškant“ ir „Popieriniai miestai“ autorius, už savo gilią ir švelnią prozą paaugliams sulaukęs ne vieno apdovanojimo ir gausybės skaitytojų pripažinimo. Apie skausmingus dalykus autorius rašo jautriai įpindamas ironiją, kalba jaunimui suprantama kalba, nevengia sunkių temų, subtiliai kelia sudėtingas problemas, kurias derina su įtraukiančiais, netikėtumų kupinais siužetais ir nesumeluota, tikra romantika. Neįmanoma likti abejingiems jo kuriamiems veikėjams ir jų išgyvenamoms patirtims. 

Autorius aktyviai pasisako apie fizinę ir psichinę sveikatą, prisideda prie įvairių ne pelno siekiančių bei labdaros organizacijų veiklos ir daugiau negu 10 metų kuria įvairias laidas „YouTube“ bei kitose turinio platformose.

„Jis: Keisčiausia, kad kai netenki vieno artimo žmogaus, supranti, jog ilgainiui neteksi visų.
Aš: Tikra tiesa. Ir kai tai supranti, nebegali pamiršti“.

Tokių nemirtingų tiesų ir vidinių sunkių išgyvenimų, gyvenimiškų, iki sielos gelmių sukrečiančių suvokimų, pažįstamų bene kiekvienam, persmelktas visas kūrinys „Vėžliai iki begalybės“. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti