Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

John Green

„Kai kurios begalybės yra didesnės už kitas begalybes.“

Johnas Michaelas Greenas (g. 1977) – amerikiečių rašytojas, „YouTube“ turinio kūrėjas ir podkasteris. Už debiutinį romaną „Aliaskos beieškant“ jis 2006 m. pelnė Printzo premiją, o kelios vėlesnės jo knygos debiutavo pirmoje „The New York Times“ bestselerių sąrašo vietoje, įskaitant populiariausią romaną „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“. 2014 m. J. Green buvo įtrauktas į žurnalo „Time“ 100 įtakingiausių pasaulio žmonių sąrašą. 2015 m. liepos 24 d. pasirodė dar vienas pagal J. Greeno romaną sukurtas filmas „Popieriniai miestai“.

Išdėstymas:

John Green

12,45€

Jaunimui nuo 14 metų. Rekomenduojama literatūra 10 klasei.Jaudinanti istorija taiko tiesiai į širdį. Joje dera humoras ir liūdesys. Gyvybė ir mirtis. Meilė ir pasiaukojimas.Nors įvyko medicinos stebuklas - auglys sumažėjo ir šešiolikmetė Heizelė laimėjo dar kelerius metus - jos likimas jau seniai nulemtas. Ligos, o gal žvaigždžių... Susitikimas vėž..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Išparduota

John Green

Šešiolikmetis Mailzas Holteris – nuobodžiaujantis, vienišas paauglys, kurio didžiausias pomėgis rinkti garsių žmonių paskutinius žodžius. Pasak paties Mailzo, jo gyvenimas jam atrodo „vienas didelis neįvykis". Tad jis ryžtasi palikti tėvų namus Floridoje ir vykti į internatinę mokyklą Alabamoje. Čia jis sutinka savo naujuosius draugus: kambario ..

Išparduota

John Green

John Green „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“Janimui nuo 14 m. Įžvalgi, drąsi ir jaudinanti istorija taiko tiesiai į širdį. Joje dera humoras ir liūdesys, gyvybė ir mirtis, meilė ir pasiaukojimas.Nepaisant to, kad įvyko medicinos stebuklas ir auglys sumažėjo, o šešiolikmetė Heizelė laimėjo dar kelis metus, jos likimas jaus seniai nulemtas. ..

Išparduota

John Green

..

Išparduota

John Green

..

Išparduota

John Green

Šešiolikmetė Aza niekada nemanė sieksianti atskleisti mįslingai dingusio milijardieriaus Raselo Piketo paslaptį. Bet šimto tūkstančių dolerių atlygis ir nuotykių trokštanti geriausia draugė Deizė įtraukia ją į paslaptingas paieškas. Viską dar labiau sujaukia netikėta pirmoji meilė – Aza įsimyli Piketo sūnų Deivisą. Aza stengiasi būti gera dukr..

Rodoma nuo 1 iki 6 iš 6 (viso puslapių - 1)

Biografija

Gimė 1977 m. rugpjūčio 24 d.

Užaugo Orlande, Floridoje, prieš tai mokėsi Indian Springs mokykloje, o vėliau Kenyono koledže. 

2007 m. J. Greenas bei jo brolis Henkas nustojo bendrauti tekstais ir pradėjo bendrauti daugiausia per vaizdo dienoraščius, skelbiamus „YouTube“. Vaizdo įrašai subūrė žmonių bendruomenę, vadinamą „nerdfighters“, kuri kovoja už intelektualumą ir siekia sumažinti bendrą pasaulinį atžagarumo lygį. Tiesa, sumažinti šlamšto lygį galima įvairiomis formomis: 2010 m. gegužę, minėdami Hanko 30-ąjį gimtadienį, jie visame pasaulyje pasodino tūkstančius medžių. Nors jie jau seniai nebendrauja teksto žinutėmis, J. Greenas ir Henkas ir toliau į savo „YouTube“ kanalą įkelia po 2 vaizdo įrašus per savaitę. Jų vaizdo įrašai peržiūrėti daugiau kaip 800 milijonų kartų. 

2011 m. pabaigoje J. Greenas ir Henkas įkūrė mokomąjį „YouTube“ kanalą „Crash Course“, gavę finansavimą iš „YouTube“ originalių kanalų iniciatyvos. J. Greenas, Henkas ir daugybė kitų vedėjų žiūrovams dėsto humanitarinių bei gamtos mokslų kursus, kasmet pradedamos kelios naujos serijos. Pasaulio istorija, literatūra, ekonomika, fizika, biologija, chemija ir politika – tai tik keli iš iki šiol siūlomų kursų. „Crash Course“ turi daugiau nei 10,7 mln. prenumeratorių ir 1,2 mlrd. peržiūrų. J. Greenas ir Henkas dalyvauja daugybėje kitų vaizdo projektų, įskaitant „SciShow“, „The Art Assignment“, „Ours Poetica“, „hankgames“, „Eons“ ir „Healthcare Triage“.

2014 m. birželį pasirodė knygos „Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ ekranizacija, kurią režisavo Joshas Boone'as, prodiusavo „Fox 2000“ ir „Temple Hill“, o pagrindinius vaidmenis atliko Shailene Woodley, Anselas Elgortas ir Natas Wolffas. Scenarijų parašė Skotas Neustadteris ir Maiklas Vėberis, kurie vėliau ekranizavo „Popierinius miestus“. 

2015 m. vasarą „Fox 2000“ ir „Temple Hill“ išleido filmą „Popieriniai miestai“, kuriame vaidina Nat Wolff, Cara Delevingne, Justice Smith, Austin Abrams, Halston Sage ir Jaz Sinclair. 

2019 m. spalio 18 d. „Hulu“ kanale pasirodė riboto metražo serialo „Aliaskos beieškant“ adaptacija, kurioje pagrindinius vaidmenis atliko Kristine Froseth, Charlie Plummer ir Denny Love. 

J. Greeno knygų recenzijos pasirodė „The New York Times Book Review“ ir „Booklist“, knygų apžvalgų žurnale, kuriame jis dirbo leidėjo padėjėju ir gamybos redaktoriumi, rašydamas „Aliaskos beieškant“. 

Šiuo metu su šeima gyvena Indianapolyje.

Kūrybos bruožai

J. Greeno rašymo stilius – realistinė grožinė literatūra. J. Greenas aistringai domisi žmonėmis, todėl jo pasakojimuose perteikiami veikėjų jausmai realiose situacijose. J. Greeno autoriaus kelias prasidėjo, kai jis pradėjo rašyti tai, ką jautė ir ką matė žmonėse. Jis rašo norėdamas įkvėpti ir paveikti. 

Savo karjerą J. Greenas pradėjo dirbdamas leidėjo asistentu ir gamybos redaktoriumi Čikagos knygų apžvalgų žurnale „Booklist“. Be knygų recenzavimo, J. Greenas kūrė radijo esė. Tuo metu jis pradėjo rašyti knygą „Aliaskos beieškant“. Šis pirmasis jo romanas buvo išleistas 2005 m. Tai buvo pasakojimas apie paauglių meilę, kurį įkvėpė jo paties patirtis mokykloje. 2012 m. romanas pateko į „New York Times“ bestselerių vaikams sąrašą.