Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.
Pienių vynas

Pienių vynas

Internetu:
12,90€
Knygyne:
15,55€ (kaina knygynų tinkle VAGA, išskyrus franšizinius knygynus)
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Tyto alba
Autorius Ray Bradbury
Informacija
  • Metai 2021
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 336
  • Trukmė 0.0000
  • ISBN 9786094665783

Knygos „Pienių vynas“ aprašymas

Šis JAV rašytojo Ray Bradbury romanas – tai vienas gražiausių vaikystės ir paauglystės įprasminimų visoje grožinėje literatūroje. „Pienių vynas“ – tai istorija, pasakojanti apie dvylikametį berniuką vardu Daglas, kuris gyvena nedideliame miestelyje Ilinojaus valstijoje. 

Šioje knygoje nerasite įtempto siužeto ar kvapą gniaužiančios įvykių sekos. Romanas „Pienių vynas“ – tai kūrinys, kuriame istorija pasakojama per vidinius išgyvenimus, kuriamus veikėjų paveikslus bei atskleidžiamas nepaprastas detales. Rašytojas itin įtaigiai aprašo nuostabią vasarišką atmosferą, tad skaitytojas tikrai nesudėtingai galės įsivaizduoti pievoje žydinčių pienių kvapą bei aplink skrajojančių bičių dūzgesį. Nors iš pradžių istorija atrodo nerūpestinga, knygoje taip pat yra gvildenamos ir gana rimtos temos, su kuriomis susiduria vaikas, žengdamas didelį žingsnį iš vaikiškojo pasaulio į paauglystę. 

Pavadinimas reiškia vyną, gaminamą iš kiaulpienių žiedlapių ir kitų ingredientų, dažniausiai citrusinių vaisių. Istorijoje pienių vynas, kurį gamina pagrindinio veikėjo senelis, yra metafora, kaip visus vasaros džiaugsmus pavyksta sudėti į vos vieną butelį.

Ray Bradbury knyga pirmą kartą pasirodė 1957-ais metais ir iki šiol nepraranda populiarumo bei aktualumo. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti