Skandaras ir vienaragių vagis

14,62€
17,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Informacija
  • Metai 2022
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 400
  • ISBN 9786098214741

Knygos „Skandaras ir vienaragių vagis“ aprašymas

Vienaragiai – ne pasakų veikėjai, jie nuožmūs, sunkiai sutramdomi ir mirtinai pavojingi. Jeigu vienaragius dažniausiai įsivaizduojame baltus, mielus ir draugiškus, visai ne tokie jie gyvena šiame pasaulyje. Jie ėda žalią mėsą, kanda, kibirkščiuoja ir spardo savo raitelius, kurie turi stengtis užmegzti su jais ryšį. Jų namai – paslaptinga Sala, į kurią vyksta trylikamečiai, vildamiesi rasti savo vienaragį ir kartu su juo mokytis magijos paslapčių. 

Skandaras Smitas gyvena su seserimi ir tėčiu, kurį po mamos mirties apėmęs baisus liūdesys. Savimi nepasitikintis ir nuolat bendraamžių pašiepiamas trylikametis iš visų jėgų ruošiasi egzaminui, tikėdamasis patekti tarp saujelės laimingųjų, kurie gaus progą užsiauginti savo vienaragį, užmegzti magišką ryšį, kartu mokytis ir lenktyniauti. Pradėti naują gyvenimą. Prieš metus jo 14-metė sesuo egzamino neišlaikė, todėl dabar Skandaras yra šeimos viltis gyventi geriau – vienaragio raitelis šeimoje nepaprastai pakeistų situaciją.

Ir kai svajonė atrodo ranka pasiekiama, įvykiai pasisuka labai pavojinga linkme. Skandaras sustabdomas prie egzamino durų, o naktį į namus pasibeldžia paslaptinga žmogysta...

Jis negali patikėti, kad jo ilgamečiai norai, viltys ir mokymasis nuėjo perniek! O gal taip ir buvo?

Skandaras mums pateikia istoriją, kupiną nuotykių, stebuklingų būtybių ir daugybės veiksmo. Ši istorija taip pat kupina jausmų, skleidžianti tokias vertybes kaip draugystė ir mokanti mylėti bei pasitikėti žmonėmis.


Skandaras ir vienaragių vagis – pirmoji A. F. Steadman knyga. Dar nepasirodžiusi knygynuose ji sulaukė milžiniško susidomėjimo. Būdama vos 28 metų šį jauna britų rašytoja gavo didžiausią (septynženklį) visų laikų honorarą už debiutinę knygą vaikams. Šiais metais, išversta į 36 skirtingas kalbas, ji vienu metu pasiekia skaitytojus visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Žadama, kad šis magijos pasaulis sužavės ne tik vaikus, bet ir suaugusiuosius. 


Nė neabejojama, kad ši knyga ir jau gerbėjų laukiamas tęsinys patirs dar didesnį populiarumą nei klasika tapę J.K. Rowling kūriniai.


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti