Tomo Sojerio nuotykiai

20,06€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
23,60€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Mark Twain
Informacija
  • Metai 2017
  • Puslapiai 256
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094414213

„Tomo Sojerio nuotykiai “ aprašymas

Tai jau ne vieną šimtmetį vaikų literatūroje skaičiuojanti klasika, kuri išgarsino žymųjį rašytoją Samuelį Lenghorną – geriau žinomą Marko Tveno slapyvardžiu. 

Ši istorija pasakoja apie linksmą dvylikametį berniuką Tomą bei jo draugus, kurie kuria nepaliaujamas eibes, linksminasi ir erzina pavyzdinguosius. Tomas Sojeris - našlaitis, gyvenantis su savo teta Pole ir pusbroliu Sidu Sent Peterburgo miestelyje Misūryje. Šis miestas sukurtas pagal Hanibalo miestelį Misūryje, kur iš pradžių gyveno Markas Tvenas, maždaug 1840-aisiais. 

Visgi vieną dieną Tomas ir jo draugai susiduria su itin rimtu iššūkiu bei tampa miestelyje įvykusios žmogžudystės liudininkais. Kaip pasielgs berniukai? Ar pamatę, kad už nusikaltimą teisiamas nekaltas žmogus, jie prabils? O gal laikysis susitarimo ir niekam neprasitars apie regėtą įvykį? Knygos „Tomo Sojerio nuotykiai“ siužetas bus įdomus ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. 

Ši knyga – tai humoro ir nutrūktgalviškumo kupina odė vaikams, pasakojimas apie tikrą, iššūkių nebijančią draugystę, nepaliaujamą nuotykių troškimą bei teisingumą. Pirmąkart istorija pasirodė 1876 metais ir kaipmat tapo žinomiausiu M. Tveno kūriniu. 

Prekę galite įsigyti šiuose knygynuose:

Šie duomenys atnaujinami kelis kartus per parą, todėl rekomenduojame paskambinti į pasirinktą knygyną ir pasitikslinti prekių likutį. Knygynų kontaktus rasite čia.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti