Juodasis gražuolis

16,26€
*Kaina VAGA lojalumo programos nariams
19,60€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Nieko rimto
Autorius Anna Sewell
Informacija
  • Metai 2020
  • Puslapiai 208
  • Leidykla Nieko rimto
  • ISBN 9786094416255

„Juodasis gražuolis“ aprašymas

Ar kada susimąstote, kas nutiktų, jeigu labai norėtumėte kažką pasakyti, tačiau negalėtumėte? Kaip pasikeistų pasaulis, jeigu visi, išvydę neteisybę, nenumotų ranka ir nenueitų šalin? O ką junta žirgas, kai juo jojate? Juodasis Gražuolis visada atlieka savo pareigą sąžiningai ir savęs negailėdamas. Deja, žmogus jam ne visada atsilygina tuo pačiu ir užmiršta, kad ne tik jis, tačiau visos pasaulio būtybės yra vertos meilės ir pagarbos.

„Juodasis Gražuolis“ – visame pasaulyje žinomas ir skaitytojų pamiltas autorės Anos Siuvel (Anna Sewell, 1820–1878) pasakojimas apie nepaprastą žirgo gyvenimą XIX a. Anglijoje. Skaitytojas iš žirgo istorijos sužino stulbinančių ir įdomių faktų apie to meto aplinką ir žmonių gyvenimą, o šviesi knygos pabaiga sukelia daug švelnių minčių apie žmogaus ir gyvūno draugystę.

 Anna Sewell (1820 m. kovo 30 d. - 1878 m. balandžio 25 d.) - anglų rašytoja. Ji žinoma kaip romano „Juodasis Gražuolis“ (angl. Black Beauty), vienintelio jos 1877 m. išleisto kūrinio, kuris laikomas vienu iš dešimties geriausiai parduodamų romanų vaikams, nors rašytoja kūrinį buvo numačiusi suaugusiųjų auditorijai, autorė. 1877 m. A. Sewell mirė praėjus vos penkiems mėnesiams po šios knygos išleidimo, nugyvenusi pakankamai laiko, kad jos vienintelis romanas sulauktų sėkmės.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti