Žiedų valdovas. Žiedo brolija

12,74€
*Kaina su nuolaidos kodu - ZAIBAS
Nuolaidos nesumuojamos
-30% su kodu: ZAIBAS
18,20€
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 496
  • ISBN 9786090142509

Knygos „Žiedų valdovas. Žiedo brolija“ aprašymas

Tai pirmoji visų laikų garsiausios maginės fantastikos trilogijos dalis, kurią sukūrė Oksfordo universiteto profesorius, fantastinių knygų autorius John Ronald Reuel Tolkien

„Žiedų valdovas“ – tai atskiras Viduržemio pasaulis, kuriame gausu elfų, hobitų, nykštukų, orkų ir kitų magiškų būtybių, kuriomis susižavėjo milijonai skaitytojų. Istorija pasakoja apie tai, jog kadaise Viduržemio pasaulyje gyvenę elfai sukūrė ir nukaldino stebuklingus Žiedus, kurių galingiausią visų Žiedų Valdovą prieš daugelį metų sukūrė Juodasis Mordoro Lordas Sauronas. Nors Sauronas buvo įveiktas, Žiedas liko – ir norint, kad blogis niekada negrįžtų, Žiedą privalu sunaikinti. Tiesa, tai galima padaryti tik toje vietoje, kur Žiedas buvo kaldinamas – taip prasideda rizikinga pagrindinio knygos herojaus Frodo ir jo draugų kelionę. 

Istorijos siužetas nuneša skaitytoją į neįtikėtiną pasaulį, kuriame reikia sunaikinti blogį traukiantį Žiedą. Iššūkiai, kelionės, sunkumai bei magija – „Žiedų valdovo“ knygose to tikrai netrūksta. 

„Žiedų valdovas“ – tai garsiosios John Ronald Reuel Tolkien knygos „Hobitas“ tęsinys. Visos šios knygos subūrė milijonus gerbėjų visame pasaulyje ir buvo išverstos į daugiau nei pusšimtį kalbų. 


Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti