Žiedų valdovas. Dvi tvirtovės

12,74€
18,20€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 440
  • ISBN 9786090142523

Knygos „Žiedų valdovas. Dvi tvirtovės“ aprašymas

Senais laikais Viduržemio pasaulyje gyvenę elfai nukaldino magiškus Žiedus, tačiau patį galingiausią, visų Žiedų Valdovą sau nusikalė Juodasis Mordoro Lordas Sauronas. Prieš tūkstančius metų susivieniję elfai ir žmonės nugalėjo Sauroną, o jo Žiedas išgaravo tamsiuose Anduino upės duburiuose. Bet dabar Priešas sugrįžo ir ketina susigrąžinti Visagalį Žiedą. Išsigelbėti nuo Tamsos galima tik sunaikinus Žiedą pačioje Priešo buveinėje Mordore. Šią misiją atlikti sutiko jaunas hobitas Frodas, o jį žygyje lydėti pasišovė Žiedo brolija.

Oksfordo universiteto profesoriaus ir knygos „Hobitas“ autoriaus J. R. R. Tolkieno (1892 m. sausio 3 d. - 1973 m. rugsėjo 2 d.) fantastinės trilogijos „Žiedų valdovas“ antroje dalyje „Dvi tvirtovės“ pasakojama apie tolesnius Žiedo brolijos nuotykius, jų kovą su blogio pusėn stojusiu Izengardo burtininku Sarumanu ir Žiedo Nešėjo Frodo kelionę į Priešo žemes.

Prie įspūdingiausių visų laikų fantastikos žanro kūrinių priskiriamo „Žiedų valdovo“ autorius J. R. R. Tolkienas sumąstė stebuklingą Viduržemio pasaulį, sukūrė originalią jo istoriją, mitologiją ir geografiją, supažindino skaitytojus su hobitais, elfais, nykštukais, orkais ir kitomis magiškomis būtybėmis. Daugiau kaip į pusšimtį kalbų išverstos „Žiedų valdovo“ knygos milijoniniais tiražais pasklido po pasaulį ir užkariavo įvairių kartų fantastikos gerbėjų širdis. 

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti