Vaga.lt puslapyje yra naudojami trys pagrindiniai slapukų tipai.
Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Slapukų politika.

7 klasei

Išdėstymas:

Philippa Pearce

10,37€

Mistiška ir jaudinanti istorija apie draugystę, laiką bei stebuklingą nuotykį, kuri atvers nepaprastas paslaptis ir privers susimąstyti. Broliui susirgus tymais, Tomą tėvai kelioms vasaros savaitėms išsiunčia pas tetą ir dėdę. Atrodo, jo laukia nuobodžios dienos, bet vidurnaktį seno namo hole berniukas išgirsta, kaip valandas muša didžiulis šv..

Turime sandėlyje

James Krüss

9,08€

Timas Taleris – vargingai gyvenantis našlaitis, engiamas pamotės ir jos sūnaus. Berniukas sudaro iš pirmo žvilgsnio puikų sandorį su mįslingu baronu Sanomedu. Sutariama, kad Timas niekada nepraloš jokių lažybų. Vadinasi, galės tapti turtingas! Tačiau už tai baronas gaus berniuko juoką. Maža to, Timas niekam niekada negalės papasakoti apie sutartį, ..

Turime sandėlyje

Harriet Beecher Stowe

10,87€

„Dėdės Tomo trobelė“ – tai jautrus pasakojimas apie sunkią vergovės dalią Pietų Amerikos valstijose 19 amžiuje. Spalvingi herojų charakteriai, prikaustantys nuotykiai, realistiškai pavaizduota istorija pelnė pasaulinį pripažinimą. Knyga ne kartą ekranizuota ir išversta į keliasdešimt kalbų. Dėdė Tomas – kilnios širdies juodaodis vergas, jo įsi..

Rezervuoti ir atsiimti knygyne

Charles Dickens

5,39€

Tapusi Kalėdų tradicija, šiandien garsaus anglų rašytojo Charleso Dickenso „Kalėdų giesmė" jaudina seną ir jauną, vargšą ir turtingą tiek pat, kiek ir 1843 m., kai pasirodė pirmą kartą. Tai viena iš geriausių visų laikų kalėdinių istorijų ir... pati pirmoji. Pagal knygą pastatyta šimtai spektaklių ir fi..

Turime sandėlyje

Astrid Lindgren

8,67€

Pavargusios nuo miesto dulkių ir nuobodžių pamokų, dvynės Barbru ir Kerstina kartu su tėvais persikrausto gyventi į tėčio gimtinę. Kaip čia viskas nauja ir miela! O svarbiausia – Kerstinos ir Barbru gyvenime atsiranda draugai Bjornas ir Erikas. „Kerstina ir aš“ – linksmas, gyvenimo džiaugsmu trykštantis pasa..

Turime sandėlyje

16,26€

Šis autorės Frances Hodgson Burnett sukurtas romanas – tai nemirštanti klasika, kurią privalo perskaityti visi: tiek mažieji, tiek jau suaugę skaitytojai. Knygoje „Paslaptingas sodas“ pasakojama apie mergaitę vardu Merė Lenks, kuri yra nemylima, gyvenimo nuskriausta našlaitė. Jos gyvenimas susiklosto taip, jog ji apsigyvena tamsiame dėdės dvar..

Turime sandėlyje

Frances Hardinge

14,44€

Feitės šeima atkeliauja pagyventi į nedidelę atokią salą, mat kolegos mokslininkai kviečia jos tėtį apžiūrėti radinių. Tačiau paaiškėja, kad tai ne vienintelė priežastis, kodėl jie čia atvyko. Saloje knibžda paslapčių, kurias Feitė ketina išsiaiškinti. Ar melas gali padėti atrasti tiesą? Knygoje dera detektyvinis siužetas, istorinės devyniolikto am..

Turime sandėlyje

Kimberly Brubaker Bradley

10,80€

 Antrojo pasaulinio karo metais kovota ne tik fronte. Šiuolaikinės amerikiečių rašytojos Kimberly Brubaker Bradley romane vaikai kovoja už savo teisę gyventi ir būti laimingiems. Dešimtmetė Ada, su mažuoju broliuku ištrūkusi iš nemylinčios motinos gniaužtų, išmoksta įveikti negalią, pasitikėti žmonėmis bei pačia savimi.  Ar galite įsivaiz..

Turime sandėlyje

Kristina Gudonytė

6,97€

Kristina Gudonytė – aktorė, režisierė, scenarijų autorė, dailininkė, rašytoja. Ji ne tik populiarių televizijos filmų („Dvynukės“, „Dvynukai ir dvynukės“ ir kt.), bet ir daugybės spektaklių scenarijų autorė ir režisierė, taip pat televizijos serialų „Neskubėk gyventi“, „Moterys meluoja geriau“, „Nemylimi“ scenarijų bendraautorė.   „Ida iš šešėlių s..

Turime sandėlyje

Išparduota

Daniel Defoe

Ar kada galvojai, kas nutiktų, jei atsidurtum negyvenamoje saloje? Galbūt vien mintis kelia šiurpą. Galbūt atrodytų įdomu pabėgti nuo visko.Robinzonas Kruzas niekada apie tai nesusimąstė. Jam vieną dieną taip nutiko. Jaunuolis iš Anglijos, svajojęs tapti jūreiviu ir keliautoju, turėjo išmokti susirasti maisto. Pasistatyti būstą. Medžioti. Kovoti. I..

Išparduota

Jacob Grey

Naktis jam tiko. Jis siautėsi jos šešėliais. Gėrė jos kvapus. Juodamūris kažkada buvo klestintis didmiestis, tačiau vieną vasarą miestą užplūdo keisčiausių nusikaltimų banga. Anuomet penkiametis Krankas tapo našlaičiu. Berniuką savo lizde priglaudė ir išaugino varnos. Krankas niekada nė nenutuokė, kodėl jis gali su jomis susikalbėti... Praėju..

Išparduota

Lucy Maud Montgomery

Kanados rašytojos L.M. Montgomery romanas apie vienuolikmetę rusvaplaukę Anę, kupinas gamtos grožio, gaivaus komizmo, audringų džiaugsmo ir liūdesio priepuolių bei stiprios ir tyros gyvenimo meilės...

Išparduota

Ilona Ežerinytė

Keturiolikmetį Dovą kamuoja nuobodulys. Pamokos neįkvepia, muzikos mokykla nebaigta – dėl to ypač nusivylęs tėvas, svajojęs, kad gabus sūnus pasieks tai, ko nepavyko jam pačiam. Netikėtai Vyriausiasis Dirigentas pasiūlo tėvui keistą kūrinį – per šimtą metų niekam nepavykę jo sugroti. Bandydamas įminti natų paslaptį tėvas leidžias..

Išparduota

Louisa May Alcott

..

Išparduota

Hans Christian Andersen

..

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (viso puslapių - 1)