Timas Taleris, arba Parduotas juokas

9,08€
10,95€
Kainos el. parduotuvėje vaga.lt ir fiziniuose knygynuose VAGA gali skirtis
Atsiėmimas knygynuose VAGA Tikrinti likutį fizinėse parduotuvėse
Leidykla: Alma littera
Autorius James Krüss
Informacija
  • Metai 2020
  • Viršelis Kietas
  • Puslapiai 272
  • ISBN 9786090143742

Knygos „Timas Taleris, arba Parduotas juokas“ aprašymas

Timas Taleris – vargingai gyvenantis našlaitis, engiamas pamotės ir jos sūnaus. Berniukas sudaro iš pirmo žvilgsnio puikų sandorį su mįslingu baronu Sanomedu. Sutariama, kad Timas niekada nepraloš jokių lažybų. Vadinasi, galės tapti turtingas! Tačiau už tai baronas gaus berniuko juoką. Maža to, Timas niekam niekada negalės papasakoti apie sutartį, antraip sėkmė lažybose nuo jo nusigręš visiems laikams.

Netrukus Timas jau gali išlošti kiek tik nori pinigų. Tačiau berniukui kyla abejonės. Ar parduotas juokas nėra didesnė kaina, nei jis iš pradžių manė? Ką jis prarado? Ar galima be juoko būti laisvam ir laimingam?

Vokiečių rašytojas Jamesas Krüssas už kūrybą vaikams ir jaunimui apdovanotas Hanso Christiano Anderseno premija, kartais vadinama vaikų literatūros Nobeliu. Jis parašė daugybę knygų. Tavo rankose laikomas „Timas Taleris, arba Parduotas juokas“ – garsiausias ir reikšmingiausias autoriaus kūrinys. Ši populiari istorija 1979 m. adaptuota kaip 13 dalių vokiečių televizijos mini serialas vaikams, o 1981 m. - kaip 2 dalių sovietinis muzikinis televizijos filmas. Vėliau, 2002 m., pasakojimas adaptuotas kaip animacinis vokiečių televizijos serialas.

____

Šią kolekciją sudaro reikšmingiausi ir vertingiausi kūriniai. Nuo laiko išbandymą įveikusios klasikos iki šiuolaikinių kūrinių, jau tapusių moderniąja klasika.

Rašyti komentarą

Norėdami rašyti komentarą turite prisijungti arba užsiregistruoti